+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koše na prádlo

Klíčová slova: koše na prádlo, úložné boxy, truhly

E-mail: kose-na-pradlo@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2011

Popis: Nabízíme proutěné a ratanové koše na prádlo. Krásný design, ekologické a praktické. Dále nabízíme úložné boxy a krabice, standartních rozměrů vhodné k použití v každé domácnosti. Dřevěné truhly jako stylové a zárověň funkční doplňky.

Web: www.kose-na-pradlo.cz

Další související informace

Instantní potraviny

Potraviny, pudingy, škrob, těsto na palačinky, – Amylon - to jsou instantní potraviny v konvenční i bio kvalitě. Nabízíme puding v mnoha příchutích, instantní škrob, těsto v prášku na palačinky, těsto na pizzu a další instantní potraviny. Připravte si voňavé palačinky nebo ovocný puding snadno a rychle!

Renovace nástrojů, Petr F

Renovace nástrojů, kovoobrábění, broušení na kulat – Provádíme renovace nástrojů, kovoobrábění, broušení na kulato, přístroj pro měření a seřizování nástrojů CNC a další služby. V roce 2006 jsme začali spolupracovat s firmou OTTO & SCHNEIDER z Drážďan. Dnes jsme schopni zrenovovat 90% Vašich poškozených nástrojů.

www.shozy-pradla.cz

shozy prádla, shozy na prádlo, shoz prádla, shoz n – Shozy prádla Artox Shoz prádla ARTOX je jednoduché a praktické zařízení, sloužící k transportu prádla z obytné části domu do prádelny či jiné technické místnosti. Shozy prádla jsou určeny pro využití v rodinných domech, penzionech či nemocnicích.

Načítání trvalo 0.1145 sekund.