+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koše na prádlo

Klíčová slova: koše na prádlo, úložné boxy, truhly

E-mail: kose-na-pradlo@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. prosince 2011

Popis: Nabízíme proutěné a ratanové koše na prádlo. Krásný design, ekologické a praktické. Dále nabízíme úložné boxy a krabice, standartních rozměrů vhodné k použití v každé domácnosti. Dřevěné truhly jako stylové a zárověň funkční doplňky.

Web: www.kose-na-pradlo.cz

Další související informace

Lesy národního parku Šuma

šumava, turistika na šumavě, počasí na šumavě – Pohoří Šumava je nejrozsáhlejší pohoří v České republice. CHKO zahrnuje vlastní Šumavu a část jejího podhůří. Zahrnuje tak místa jako např. rašeliniště, jezera ledovcovitého původu a další jiná místa.

Potahy na sedací soupravy

potahy na sedací soupravy – Potahy na sedací soupravy Vám pomohou snadno a rychle změnit vzhled vaší sedací soupravy a prodloužit její životnost. Navštivte naše webové stránky, na kterých se dozvíte, z čeho se potahy na sedací soupravy vyrábějí a jak o ně co nejlépe pečovat.

Co je to ortéza

ortéza na koleno, sport, zdraví – Ortéza je přenosná pomůcka, upevněná na těle nemocného jako dočasné zaopatření v případě úrazu nebo jako pomůcka k doléčení. Úkolem ortézy je podpora poškozeného segmentu.Ortéza je přenosná pomůcka, upevněná na těle nemocného jako dočasné zaopatření v případě úrazu nebo jako pomůcka k doléčení. Úkolem ortézy je podpora poškozeného segmentu.

Načítání trvalo 3.0564 sekund.