+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KOSMETICKÝ SALON PRAHA

Klíčová slova: prodlužování řas, kosmetický salon

E-mail: kosmetika.kulhankova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2011

Popis: Prodlužování řas Praha v centru města se špičkovými řasami té nejvyšší kvality, které překonávají všechny dostupné alternativy a určují zcela nové standardy v oblasti permanentního prodlužování řas! Dále nabízíme: přírodní kosmetika, masáže a ošetření, péče o pleť, líčení denní a večerní, líčení očí, svatební líčení, depilace voskem, parafínové zábaly, francouzská manikúra...

Web: www.kosmetickysalonpraha.cz

Další související informace

Kosmetický salón

kosmetický salón, kosmetika, kosmetický salón Brno – Seznam kosmetických salónů a prodejců kosmetiky. Kosmetické salóny jsou členěny na kosmetické salóny Brno, kosmetické salóny Ostrava, kosmetické salóny Plzeň, kosmetické salóny Praha. Kosmetika se člení na kosmetiku přírodní, kosmetiku vlasovou a další.

Prodlužování řas

prodlužování řas, prodloužení řas Brno, kapičky – Prodlužování řas, prodloužení řas v Brně - to je e-shop ProdlouzeneRasy.cz, který Vám nabízí kapičky, lepidla a další doplňky pro prodlužování řas. Zajistíme Vám delší řasy přirozenou cestou díky kapičkám na prodlužování řas.

Kosmetický salon v Brně

kosmetický salon,kadeřnický salon – Přesvědčete se u nás, že každá moderní žena či muž u nás naleznou zajímavé tipy a návody na každodenní líčení, úpravu vlasů, výběru oblečení a další věci. Náš kosmetický salon zahrnuje komplexní služby.

Načítání trvalo 0.2844 sekund.