+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KOSMETICKÝ SALON PRAHA

Klíčová slova: prodlužování řas, kosmetický salon

E-mail: kosmetika.kulhankova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. z??? 2011

Popis: Prodlužování řas Praha v centru města se špičkovými řasami té nejvyšší kvality, které překonávají všechny dostupné alternativy a určují zcela nové standardy v oblasti permanentního prodlužování řas! Dále nabízíme: přírodní kosmetika, masáže a ošetření, péče o pleť, líčení denní a večerní, líčení očí, svatební líčení, depilace voskem, parafínové zábaly, francouzská manikúra...

Web: www.kosmetickysalonpraha.cz

Další související informace

Permanentní make-up

permanentní make-up, prodlužování řas, tetování – Stránky popisují nabízené kosmetické služby. Jedná se o permanentní make-up, tetování motivů a prodlužování řas. V komplexu Style Studio Moon se nachází též masážní a kadeřnický salon. Permanentní make-up je metoda dočasného líčení (2-5 let), při které se do horní vrstvy pokožky implantují přírodní barviva. Lze upravit velikost, hustotu i šířku obočí nebo dokonce kompletně vymodelovat chybějící obočí. Oči lze zvýraznit oční linkou, nebo můžeme docílit zlepšení tvaru rtů, či potlačení jejich asymetrií.

krasnaplet.cz

kosmetický salon – Nově otevřený kosmetický salon v centru Prahy nabízí nadstandardní servis v individuální péči o zákazníka. Naše kosmetické studio nabízí kvalitní kosmetické služby za přístupné ceny s použitím špičkových přístrojů a značkové kosmetiky.

Profesionální prodlužování řas Praha Vodičkova 16. Salon Ellen

prodlužování řas, prodloužení řas, zahušťování řas – Nabízíme prodlužování řas a jejich zahuštění pomocí metody řasa na řasu. Používáme prověřenou, světoznámou značku Blink Lashes. Praha 1 Vodičkova 16. 720 687 547 Řasová stylistka: Nela Procházková. Neváhejte me kontaktovat. Domluvíme konzultaci.

Načítání trvalo 0.0947 sekund.