+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotle na biomasu, dotace

Klíčová slova: Kotle na biomasu, dotace

E-mail: micro4@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. srpna 2009

Popis: Kotel na spalování biomasy je významnou složkou ekologického a ekonomického systému vytápění chalupy, bytu či rodinného domu. Jedním ze způsobů, jak kotel na biomasu zakoupit a ještě přitom ušetřit, je dotace na kotle v rámci programu Zelená úsporám. U nás můžete oslovit firmy, které vám zajistí kotle a jejich instalaci spolu s dotacemi.

Web: www.dotace-kotle.cz

Další související informace

Zelená úsporám, dotace

Zelená úsporám, dotace, zateplení, okna, kotle – Portál Zelená úspora, je zaměřen na komplexní řešení dotace pro žadatele v rámci programu Zelená úsporám na zateplování, okna a dveře, tepelná čerpadla, kotle na biomasu, solární kolektory a jak nejefektivněji řešit své poptávky na dodavatele a výrobce ze seznamu SOD a SVT, kteří jsou zde publikováni v katalogu firem.

Levné postele

levné, postele, dvoulůžka – Nabízíme širokou škálu akčních postelí. V nabídce máme manželské postele, postele s úložným prostorem a další typy nábytku do ložnice. Zajímavé slevy a moderní design. Navštivte nás.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.