+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotle na tuhá paliva

Klíčová slova: Kotle,Automatické kotle,tuhá paliva

E-mail: mujkotel@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Kotle HKS Lazar automatické kotle na tuhá paliva emisní třída 4, kotle na dřevo emisní třída 5 a krbová kamna na pelety. Automatický kotel umožňuje topit černým, hnědým uhlím a dřevěnými peletami. Ekvitermní regulace je vždy v základní ceně kotle. Vysoká účinnost, široká servisní síť, záruka na výměníky ocel-5 let, litina-10 let. Pro zateplené objekty jsou v nabídce kvalitní tepelná čerpadla vzduch-voda se 7-letou zárukou a za velmi výhodnou cenu.

Web: www.mujkotel.cz

Další související informace

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna, dřevěná okna, okna – Dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, eurookna. Dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Kotlenauhli.cz

kotle, kotle na uhlí, pelety, kotle s ručním přikl – Prodáváme značkové kotle nejvyšší kvality za ty nejnižší ceny. Oproti ostatním obchodům jsme až o polovinu levnější. Nakupte u nás automatické kotle na uhlí, kotle s ručním přikládáním a další.

Načítání trvalo 0.0526 sekund.