+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotle na tuhá paliva

Klíčová slova: Kotle,Automatické kotle,tuhá paliva

E-mail: mujkotel@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Kotle HKS Lazar automatické kotle na tuhá paliva emisní třída 4, kotle na dřevo emisní třída 5 a krbová kamna na pelety. Automatický kotel umožňuje topit černým, hnědým uhlím a dřevěnými peletami. Ekvitermní regulace je vždy v základní ceně kotle. Vysoká účinnost, široká servisní síť, záruka na výměníky ocel-5 let, litina-10 let. Pro zateplené objekty jsou v nabídce kvalitní tepelná čerpadla vzduch-voda se 7-letou zárukou a za velmi výhodnou cenu.

Web: www.mujkotel.cz

Další související informace

Plynové kotle Junkers

kotle,junkers,plynové,kuchyňské,karma,mora,topidla – Specializovaný prodej značky Junkers - plynové kotle, kondenzační kotle, solární systémy, regulační technika, odkouření a veškeré příslušenství. Vestavné i volně stojící kuchyňské spotřebiče Mora, Karma. Topidla, ohřívače vody.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Dřevohliníková okna

Dřevohliníková okna, dřevěná okna, okna – Dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna, eurookna. Dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0719 sekund.