+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotle na tuhá paliva

Klíčová slova: Kotle,Automatické kotle,tuhá paliva

E-mail: mujkotel@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Kotle HKS Lazar automatické kotle na tuhá paliva emisní třída 4, kotle na dřevo emisní třída 5 a krbová kamna na pelety. Automatický kotel umožňuje topit černým, hnědým uhlím a dřevěnými peletami. Ekvitermní regulace je vždy v základní ceně kotle. Vysoká účinnost, široká servisní síť, záruka na výměníky ocel-5 let, litina-10 let. Pro zateplené objekty jsou v nabídce kvalitní tepelná čerpadla vzduch-voda se 7-letou zárukou a za velmi výhodnou cenu.

Web: www.mujkotel.cz

Další související informace

ASTRA - kotle

Kotle, kotle na uhlí, kotle na dřevo, vytápění – Kotle pro vytápění rodinných domů a menších průmyslových objektů. Kotle na uhlí, dřevo, plyn, elektrokotle, na štěpky, peletky. Nabízíme značky DAKON, OPOP, PROTHERM, SLOKOV, VIADRUS, BAXI, Junkers aj.

Plynové kotle Junkers

kotle,junkers,plynové,kuchyňské,karma,mora,topidla – Specializovaný prodej značky Junkers - plynové kotle, kondenzační kotle, solární systémy, regulační technika, odkouření a veškeré příslušenství. Vestavné i volně stojící kuchyňské spotřebiče Mora, Karma. Topidla, ohřívače vody.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Načítání trvalo 0.0513 sekund.