+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kotlenauhli.cz

Klíčová slova: kotle, kotle na uhlí, pelety, kotle s ručním přikl

E-mail: info@kotlenauhli.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2013

Popis: Prodáváme značkové kotle nejvyšší kvality za ty nejnižší ceny. Oproti ostatním obchodům jsme až o polovinu levnější. Nakupte u nás automatické kotle na uhlí, kotle s ručním přikládáním a další.

Web: www.kotlenauhli.cz

Další související informace

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Kotle na tuhá paliva

Kotle,Automatické kotle,tuhá paliva – Kotle HKS Lazar automatické kotle na tuhá paliva emisní třída 4, kotle na dřevo emisní třída 5 a krbová kamna na pelety. Automatický kotel umožňuje topit černým, hnědým uhlím a dřevěnými peletami. Ekvitermní regulace je vždy v základní ceně kotle. Vysoká účinnost, široká servisní síť, záruka na výměníky ocel-5 let, litina-10 let. Pro zateplené objekty jsou v nabídce kvalitní tepelná čerpadla vzduch-voda se 7-letou zárukou a za velmi výhodnou cenu.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.