+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupací Jezírka EkoPool

Klíčová slova: koupací jezírka,zahradní jezírka,biobazény,biotop

E-mail: info@ekopool.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. srpna 2012

Popis: Návrh a realizace přírodních bazénů a malých jezírek ke koupání ( koupací jezírka ). Firma Ekopool je jediný autorizovaný partner rakouské firmy Biotop v České republice. Naším posláním je budování přírodních bazénů a koupacích jezírek přirozené krásy, které umožní našim klientům žít v harmonii s přírodou po celý rok. Firma Biotop má přes 50 partnerských poboček, převážně v Evropě a dohromady jsme vybudovali více než 3500 koupacích jezírek a bazénů. S takovým množstvím realizovaných projektů můžeme hrdě prohlásit, že Vám přinášíme tu nejlepší nabídku, která splní Vaše požadavky na přírodní koupaní. Přírodní koupací jezírko naplní Vaši touhu po klidu a harmonii.

Web: www.EkoPool.cz

Další související informace

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Revize plynových kotlů

revize plynových kotlů, revize plynu, revize – Revize plynových kotlů, údržba a záruční, pozáruční opravy, opravy a servis regulátorů tlaku plynu. Montáž rozvodu plynovody, a topení, provádění revizí, kontrol a zkoušek plynových zařízení. Revize plynu a plynových přípojek, zajištění výměny a opravy plynových kotlů, opravy plynových sporáků a plynových ohřívačů vody.

Načítání trvalo 0.0735 sekund.