+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelnové radiátory, krbová kamna, Neriet

Klíčová slova: Koupelnové radiátory ( žebříkové,elektrické) Krbo

E-mail: info@neriet.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?nora 2013

Popis: Vyrábíme krbová kamna Bohemia v anglickém stylu. Kamna Lambda s robustní konstrukcí z ocelového plechu mají regulaci výkonu integrovaným termostatem. Dodáváme praktická otopná koupelnová tělesa s vysokým tepelným výkonem.

Web: www.neriet.cz

Další související informace

TESAŘSTVÍ LÁŠEK

tesařství, pokryvačství, střechy, dřevostavba, – Dodáváme střechy na klíč. Nabízíme dřevěné střešní konstrukce, vazby, položení krytiny, zateplení. Provádíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Mezi naše hlavní činnosti patří komplexní dodávka šikmých střech. Montujeme střešní okna a doplňky.

Nabytek-ratanovy.com

ratan, nábytek,dřevo,ratanové dřevo, židle, stůl, – Ratanový nábytek se v evropských zahradách zabydlel už v 16. století, kdy byl hitem hlavně v Anglii. Poslední módní vlna ho ale zavála i do interiérů, kde se skvěle vyjímá.Jeho obliba stále roste díky skvělé kombinovatelnosti s různým druhem nábytku, lehkosti, vzdušnosti a snadné údržbě.

Podlahy Praha 9

Podlahy Praha 9, podlahy Praha, podlahy – Podlahy Praha 9: zvolit správnou podlahovou krytinu je důležité pro hladký chod domácnosti. Laminátové podlahy, plovoucí i dřevěné podlahy, korek, PVC, široký výběr koberců. Prodej a pokládka podlahové krtiny, rekonstrukce interiéru a koupelny.

Načítání trvalo 0.0720 sekund.