+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelnové studio ARMATI

Klíčová slova: Koupelny, sanitární keramika, obklady, radiátory.

E-mail: info@armati.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2009

Popis: Koupelnové studio ARMATI - Jiří Řehořka nabízí prodej a montáže koupelen, koupelnového nábytku, koupelnového příslušenství, ozvučení koupelen, osvětlení sprchy, vany, akrylátové vany, masážní vany, luxusní vany a sprchové kouty, koupelnové radiátory, sanitární keramiku, sanitární stěny, obklady a dlažbu, různé typy vodovodních baterií. Firma ARMATI odebírá výhradně od renomovaných značek.

Web: www.armati.cz/

Další související informace

Koupelny Olomouc

Koupelny olomouc, dlažba, obklady, nová koupelna – Firma AM RELLA - studio koupelen, nabízí komplexní řešení v oblasti koupelen a sanitárního vybavení. Nabízíme realizace koupelen na klíč v Olomouci a okolí. V koupelnovém studiu si můžete prohlédnout naše vzorové koupelny. Přijďte se k nám podívat.

Skleněné obklady

Vyrábíme a prodáváme Skleněné obklady, Pískovaná s – Vyrábíme a prodáváme Skleněné obklady, Pískovaná skla, Skleněné dveře, Dělící stěny, Fazetová skla, Žáruvzdorná skla, Vitráže. Dále vyrábíme izolační dvojskla, provádíme rámování, renovaci oken. Prodáváme plexisklo. Obecné sklenářství.

Kvalitní obklady a dlažby

obklady, dlažba, obklady do koupelny, mozaiky – Náročné podmínky v koupelnách, kuchyních i jinde v domě nebo ve venkovním prostoru vyžadují kvalitu. Obkladyadlazba.cz nabízí řemeslníkům i kutilům obklady, dlažby a mozaiky s maximální odolností, se snadnou omyvatelností a nenasákavostí.

Načítání trvalo 3.0942 sekund.