+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelnové studio ARMATI

Klíčová slova: Koupelny, sanitární keramika, obklady, radiátory.

E-mail: info@armati.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2009

Popis: Koupelnové studio ARMATI - Jiří Řehořka nabízí prodej a montáže koupelen, koupelnového nábytku, koupelnového příslušenství, ozvučení koupelen, osvětlení sprchy, vany, akrylátové vany, masážní vany, luxusní vany a sprchové kouty, koupelnové radiátory, sanitární keramiku, sanitární stěny, obklady a dlažbu, různé typy vodovodních baterií. Firma ARMATI odebírá výhradně od renomovaných značek.

Web: www.armati.cz/

Další související informace

Zrcadla nejen do koupelny

zrcadlo, zrcadla, obklady, do koupelny – Když zrcadlo, tak přímo od výrobce! Eshop firmy Amirro nabízí rozmanitý výběr zrcadel, skleněné obklady a koupelnové doplňky Haceka a Bemeta. Vyrábíme i zrcadla na zakázku a katalogová zrcadla na míru.

Kvalitní obklady a dlažby

obklady, dlažba, obklady do koupelny, mozaiky – Náročné podmínky v koupelnách, kuchyních i jinde v domě nebo ve venkovním prostoru vyžadují kvalitu. Obkladyadlazba.cz nabízí řemeslníkům i kutilům obklady, dlažby a mozaiky s maximální odolností, se snadnou omyvatelností a nenasákavostí.

Obklady Procházka

obklady, dlažby koupelny, Vlastimil Procházka – Vlastimil Procházka - pokládka obkladů, dlažeb, zednické práce. Hledáte někoho, kdo Vám profesionálně položí dlažbu, obloží kuchyni či provede rekonstrukci koupelny? Kvalita služeb, které nabízím, je podložena nejen praxí, ale i osobním přístupem k mé profesi, pečlivostí a smyslem pro detail.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.