+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelnový nábytek - Le B

Klíčová slova: koupelnový nábytek,koupelny,umyvadla

E-mail: ihnat@extra-web.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2010

Popis: Český výrobce koupelnového nábytku. Kvalitní a bezchybné zpracování. Základní sortiment skladem. Koupenový nábytek je k vidění na showroomu LE BON v Brně.

Web: www.lebon.cz

Další související informace

Pro-koupelny.cz

koupelny, vany, kotle, umyvadla, sprchy, radiátory – Vše pro koupelny - oborový katalog. Specializujeme se na koupelny. Naším poslaním je poskytovat kvalitní informace při rozhodování v otázkach výběru vhodných specializovaných firem a zvyšovat povědomí o firmách a živnostnících registrovaných v katalogu.

TOP Koupelny

ravak,siko,koupelny,sprchove,kouty,vany,keramika – U nás naleznete nejlepšího výrobce a dodavatele koupelen v České republice. Příznivé ceny, individuální přístup, osobní konzultace a profesionální realizace. Naleznete zde kompletní prezentaci nejlepších koupelen včetně fotografií a kontaktů. Tak neváhejte a navštivte náš web

zahrada

zahrada,zahradní doplňky,umyvadla,lampy,sochy – Vítejte v e-sdopu Balustrády Praha. Naše produkty jsou vyrobeny ze ztuženého mramoru, mrazuvzdorné, v barvách bílá, imitace pískovce a patina. Pokud jste milovníky starých věcí, starožitných doplňků apod., lze jakýkoliv výrobek "zestařit", tudíž bude vypadat - laicky řečeno - jako historická památka, ačkoliv je čerstvě vylitý z formy. V tomto případě si objednejte nebo rezervujte zboží v barvě "Patina", věříme, že jistě uspokojí Váš cit pro historii! (patina + 15% z ceny výrobku) Naše firma působí na trhu již řadu let. Najdete u nás vše pro zahradu, ale vyrábíme i doplňky do interiéru. Naše výrobky nahrazují nebo doplňují přírodní kámen, ale jsou cenově mnohem dostupnější jako stavební, zahradní, bytové i dekorativní doplňky. Jsme přímý výrobci, proto prodáváme veškerý sortiment za nejnižší cenu na trhu! Další výhodou naší zakázkové výroby je nastavení rozměrů dle Vašich představ! chodní podmínky | Fontány a kašny Květinové nádoby Lemy k bazénům Mísy a koše Vázy Plastiky Plotové sloupy Podstavce Schody-Balustrády Sochy(trpaslík,dívka,chlapec,vodník,budha pes,kůň, orel,sokol,osel,žába,ryba) Zahradní nábytek Zahradní umyvadla Japonské a čínské lampy Výrobky zakoupené u nás Vám dovezeme vlastní autodopravou přímo na místo a provedeme odbornou montáž!Výrobky zakoupené u nás Vám dovezeme vlastní autodopravou přímo na místo a provedeme odbornou montáž! Realizace Vašich objednávek lze provést i na klíč ( výkop, betonáž, základy pro kašny, dovoz zboží přímo na místo určení a provedení odborné montáže). Krátké dodací lhůty.

Načítání trvalo 0.0589 sekund.