+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny, koupelnové vyba

Klíčová slova: Koupelny, umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodn

E-mail: info@abc-koupelny.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2008

Popis: Nábízíme veškeré vybavení do koupelny, koupelnové doplňky, umyvadla, sprchy, vodovodní baterie, obklady .............................................. vše pro Vaši koupelnu. Internetový online prodej.

Web: www.abc-koupelny.cz/

Další související informace

Renovace vany Praha

Renovace vany Praha, renovace van Praha, vany – Renovace vany Praha: renovace vany provádíme typizovanými akrylátovými vložkami a akrylátovými vanami vyrobenými na míru podle staré vany. Renovace všech typů smaltovaných van ( plechových, litinových, typizovaných i atypických van ).

SPA Home wellnes studio

sprchové vaničky, zástěny, vany, umyvadla, – Spa HOME je nový koncept relaxace od společnosti SYSTEMPOOL. S námi máte možnost vychutnat všech výhod autentické SPA v pohodlí vašeho domova. Nabízíme produkty Wellness pro nejnáročnějšéí zákazníky, známé pro svojí snadnou instalaci a nízkými nároky na údržbu. Projektujeme a vyrábíme sauny, vířivky, koupelnové vybavení, jako jsou sprchové vaničky, zástěny, vany, umyvadla, sprchové kouty a koupelnové doplňky. Hledáte-li nejen krásu v detajlu, ale komfort a dlouhotrvající kvalitu produktů, pak navštivte náš nový pražský showroom. Jsme pro vaše Wellness ideálním partnerem.

Sanitbuy - koupelny

vybavení koupelny, WC, sprchové kouty, vany – "Důležité je, abychom vše, co v životě děláme dělali dobře nebo to nedělali vůbec" je hlavní myšlenka, která předurčuje náš způsob myšlení o podnikání. Můžeme mít kadeřnictví, obchod, můžeme být učitelem, právníkem nebo lékařem - nejdůležitější je však to, abychom svou profesi vykonávali se zájmem a angažovaně. Jen tehdy máme totiž jistotu, že získáme uznání a zákazníků. Vyznáme se na zařizování koupelen!! Pro nás je to nejen práce, ale i součást života. Zda to děláme dobře nejlépe oceníte sami. Firma SaniWell vznikla v roce 2002 a hlavní náplní její činnosti byla již od počátku výbava koupelen. Spolupracujeme s interiérovými projektanty a věnujeme se také investicím. V naší nabídce najdete výrobky všech známých a vysoce hodnocených evropských značek. Poradíme, vybereme vhodné výrobky v podobném stylu, najdeme alternativu a vždy ochotně poradíme.

Načítání trvalo 0.0964 sekund.