+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny inspirace

Klíčová slova: koupelny, koupelny inspirace, rekonstrukce koupeln

E-mail: bafse@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ??jna 2011

Popis: Chystáte se na renovaci, rekonstrukci nebo zařízení nové koupelny? Potřebujete tu správnou inspiraci pro Váš projekt? Navštivte nás a prohlédněte si již hotové a zdařilé rekonstrukce koupelen na fotografiích.

Web: www.koupelnyinspirace.info

Další související informace

Rekonstrukce koupelny

Rekonstrukce koupelny v panelovém bytě – Rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce terasy, rekonstrukce koupelny v panelovém bytě. Kompletní rekonstrukce koupelny i kuchyně včetně pokládky obkladů, elektroinstalace, vymalování, pokládky podlahové krytiny atd.. Vaše představy vám pomůžeme zrealizovat společně s naším architektem a to včetně projektu.

Rekonstrukce koupelen a

koupelny plzeň, rekonstrukce koupelen, rekonstruk – Rekonstrukce koupelen a bytových jader v Plzni a okolí. Rozhodně si poradíme s přestavbou bytového jádra, luxusní koupelny, kuchyně, vestavěnými skříněmi, pokládkou plovoucí podlahy, stavbou sádrokartonové příčky.

Stavební firma Imperial Next

zateplení fasád, 3D návhry, koupelny, rekonstrukce – Máte krásný dům, ale chybí mu pěkný, teplý kabátek? Využijte našich služeb a zateplení fasád, je to pravé řešení pro Vás. Přemýšlíte – li rovnou nad celou rekonstrukcí ať již klasickou či atypickou, my Vám rádi splníme, co Vám na očích uvidíme.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.