+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny KAIZLER

Klíčová slova: koupelny, WC, umyvadlo, vana, koupelnové doplňky

E-mail: obchod@kaizler.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2013

Popis: Kompletní vybavení pro Vaši koupelnu. Široká nabídka zboží od koupelnových doplňků až po radiátory, výhodné akční nabídky. Rychlá dodávka po celé ČR, možnost odběru zboží v kamenné prodejně. Prodej a montáže topení, vodoinstalací a kanalizací. Koupelnové studio vybavení koupelen.

Web: www.kaizler.cz

Další související informace

Koupelnový nábytek - Le B

koupelnový nábytek,koupelny,umyvadla – Český výrobce koupelnového nábytku. Kvalitní a bezchybné zpracování. Základní sortiment skladem. Koupenový nábytek je k vidění na showroomu LE BON v Brně.

Koupelny pro Prahu

koupelny,sanitární technika,vany, dlažby, baterie – Maloobchodní i velkoobchodní prodej sanitární techniky, obkladů, dlažeb a dalšího příslušenství pro vybavení koupelen i interiérů. Grafické a klientské centrum nabízí 3D vizualizace. Doprava po celé ČR.

Perfecto design, s.r.o

vodovodní baterie, umyvadlo, umyvadla – Prodáváme vodovodní baterie, sanitární keramiku a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník a to s maximálním důrazem na kvalitu.

Načítání trvalo 0.0643 sekund.