+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny KAIZLER

Klíčová slova: koupelny, WC, umyvadlo, vana, koupelnové doplňky

E-mail: obchod@kaizler.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2013

Popis: Kompletní vybavení pro Vaši koupelnu. Široká nabídka zboží od koupelnových doplňků až po radiátory, výhodné akční nabídky. Rychlá dodávka po celé ČR, možnost odběru zboží v kamenné prodejně. Prodej a montáže topení, vodoinstalací a kanalizací. Koupelnové studio vybavení koupelen.

Web: www.kaizler.cz

Další související informace

Koupelny

Koupelny, koupelnový nábytek, fotogalerie koupelen – Portál s nepřeberným množstvím fotogalerií koupelen. Nechte se inspirovat fotografiemi a návrhy koupelnových studií, které vám budou podkladem při rozhodování. Můžete si vybrat kvalitní doplňky, spotřebiče, zařizovací předměty a vše co se koupelny týká. T

Akce-koupelny.cz

akce koupelny,koupelny,vodovodní baterie,sprchy – Nabízíme speciální cenové akce na vybavení koupelny. Vodovodní baterie, sprchy a příslušenství, koupelnové doplňky, koupelnový nábytek, zrcadla a osvětlení, podsvícená zrcadla, galerky, sanitární keramiku-umyvadla, WC, bidety, bidetové sedátka, skleněná umyvadla, kamenná umyvadla, otopná tělesa, akrylátové vany, sprchové vaničky z litého mramoru, hydromasážní systémy, sprchové zástěny, sprchové boxy, masážní bazénky, infrasauny, sauny, ventilátory, vodotěsná televize.

Perfecto design, s.r.o

vodovodní baterie, umyvadlo, umyvadla – Prodáváme vodovodní baterie, sanitární keramiku a další vybavení do koupelen. Naše výrobky pocházejí pouze od certifikovaných výrobců s mnohaletou tradicí. Naším krédem je spokojený zákazník a to s maximálním důrazem na kvalitu.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.