+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny pro Prahu

Klíčová slova: koupelny,sanitární technika,vany, dlažby, baterie

E-mail: registrace@koupelnyproprahu.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Maloobchodní i velkoobchodní prodej sanitární techniky, obkladů, dlažeb a dalšího příslušenství pro vybavení koupelen i interiérů. Grafické a klientské centrum nabízí 3D vizualizace. Doprava po celé ČR.

Web: www.koupelnyproprahu.cz

Další související informace

Sanotechnik-koupelna.cz

Vany, sprchové kouty, parní boxy, SPA – Distibuce a prodej rakouské značky Sanotechnik - kompletní vybavení do koupelny. Vany, Sprchové kouty, Parní boxy, Hydromasážní vany, venkovní vířivky, sprchové panely, sanitární keramika, zrcadla, kouplenový nábytek - skříňky, baterie.

Koupelny inspirace

koupelny, koupelny inspirace, rekonstrukce koupeln – Chystáte se na renovaci, rekonstrukci nebo zařízení nové koupelny? Potřebujete tu správnou inspiraci pro Váš projekt? Navštivte nás a prohlédněte si již hotové a zdařilé rekonstrukce koupelen na fotografiích.

DIREX KOUPELNY

obklady, dlažby, vodovodní baterie, sprchové kouty – Obchod specializující se na sanitu a koupelny. Najdete zde kvalitní, designově a cenově zajímavý sortiment pro Vaši koupelnu. Dodáváme: obklady, dlažby, vany, vodovodní baterie, sprchové kouty, koupelnový nábytek, koupelnové doplňky, stavební chemii. Nabízíme výrobky značek: Grohe, Hansgrohe, Ravak, Jika, Laufen, Roca, Duravit, Kaldewei , Rako, Ceresit, Peronda, Kohler, Roltechnik, Riho, Tece, Geberit. Dále nabízíme 3D návrhy koupelen, spolupracujeme s architekty, provádíme realizace koupelen.

Načítání trvalo 0.2580 sekund.