+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Koupelny pro Prahu

Klíčová slova: koupelny,sanitární technika,vany, dlažby, baterie

E-mail: registrace@koupelnyproprahu.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. prosince 2010

Popis: Maloobchodní i velkoobchodní prodej sanitární techniky, obkladů, dlažeb a dalšího příslušenství pro vybavení koupelen i interiérů. Grafické a klientské centrum nabízí 3D vizualizace. Doprava po celé ČR.

Web: www.koupelnyproprahu.cz

Další související informace

TOP Koupelny

ravak,siko,koupelny,sprchove,kouty,vany,keramika – U nás naleznete nejlepšího výrobce a dodavatele koupelen v České republice. Příznivé ceny, individuální přístup, osobní konzultace a profesionální realizace. Naleznete zde kompletní prezentaci nejlepších koupelen včetně fotografií a kontaktů. Tak neváhejte a navštivte náš web

STONEPANEL

Přírodní kámen, obklady, dlažby, interiér – Prefabrikovaný přírodní kámen Stonepanel(R) je moderní obkladový systém určený k obkládání stěn, fasád, zdí apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Jedná se o obklad z přírodního kamene (deska zkřemence, ruly, vápence, pískovce nebo břidlice) s cementovým podkladem, který je vyztužený lehkou kovovou sítí nebo sítí ze skleněných vláken.

stavební servis

koupelny, koupelnové vybavení,koupelnový nábytek – Odborný velkoobchod s koupelnovým vybavením, vlastní výroba koupelnového nábytku EUROPA. Nabízíme kompletní sortiment značek Ravak, Vagnerplast, Teiko, Estap, Hatria, Jopex, Kolo, Tatramat, Bruse, Sanela, Jokey, Andex, Wenko, Teka, Norma.

Načítání trvalo 0.0913 sekund.