+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovový nábytek VAMA

Klíčová slova: skříň kartotéka nářadí manipulační technika

E-mail: obchod@vama.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: E-shop a kamenná prodejna na Praze 8 - nabízíme: Archivační a šanonové skříně, kartotéky, protipožární skříně, šatní skříňky, dílenské stoly, AL schůdky, manipulační techniku (rudle, vozíky) i elektrické a ruční nářadí. Maloobchod, velkoobchod

Web: www.nabytek-kovovy.cz

Další související informace

Koupelny

Koupelny, sanitární technika - KTO Haná s.r.o. – Se zabývá velkoobchodem i maloobchodem v oblasti koupelen, sanitární techniky, topení, rozvodů vody a plynu. Kompletní sortiment - koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie, kotle, radiátory, čerpadla aj. můžete objednat přes e-shop.

Elektrická a ruční nářadí

nářadí, nástroje, vrtačky, vrtáky, ruční nářadí – Internetový a kamenný obchod prodávající elektrické a ruční nářadí. Prodáváme vrtačky, brusky, kladiva, pily, frézy a další ze sortimentu firem Narex, Hitachi, Makita, Dewalt, Evolution a jiných značek. Zajišťujeme kompletní servis a náhradní díly.

Manipulační technika

manipulační technika ruční, dílenské vozíky – Nabízíme širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: manipulační vozíky ruční, dílenské vozíky, manipulační jednotky, dílenské jeřáby, plošinové vozíky, policové vozíky aj.

Načítání trvalo 2.7712 sekund.