+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kovový nábytek VAMA

Klíčová slova: skříň kartotéka nářadí manipulační technika

E-mail: obchod@vama.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. ?ervna 2009

Popis: E-shop a kamenná prodejna na Praze 8 - nabízíme: Archivační a šanonové skříně, kartotéky, protipožární skříně, šatní skříňky, dílenské stoly, AL schůdky, manipulační techniku (rudle, vozíky) i elektrické a ruční nářadí. Maloobchod, velkoobchod

Web: www.nabytek-kovovy.cz

Další související informace

Koupelny

Koupelny, sanitární technika - KTO Haná s.r.o. – Se zabývá velkoobchodem i maloobchodem v oblasti koupelen, sanitární techniky, topení, rozvodů vody a plynu. Kompletní sortiment - koupelnový nábytek, sprchové kouty, vany, vodovodní baterie, kotle, radiátory, čerpadla aj. můžete objednat přes e-shop.

Manipulační technika

JCB, stavební stroje, manipulační technika – Terramet nabízí prodej a servis stavebních strojů a manipulační techniky. Nabízí stavební stroje JCB a manipulační techniku Nissan, Ausa, Jumbo, HBM-NOBAS, Crown, elektrocentrály Endess a JCB a mobilní kompresory Kaeser.

Německé kované nářadí KR

ruční kované, nářadí typu kovaná sekera, sekyra, – Představujeme vám německou značku KRUMPHOLZ. Značka patří kvalitnímu ručně kovanému nářadí s tradicí výroby od roku 1799. Výroba obsahuje velice rozsáhlé spektrum výrobních artiklů z odvětví les, stavba, zahrada.

Načítání trvalo 0.0566 sekund.