+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kožené sedačky Olomouc

Klíčová slova: Kožené sedačky, sedací soupravy, zahradní nábytek

E-mail: info@x-home.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Prodej kožených a látkových sedacích souprav. V naší prodejně v Olomouci - krčmani najdete sedací soupravy rohové i klasické, v kvalitním provedení od českého výrobce. Pokud sháníte sedačku do obýváku či do kanceláře, určitě se podívejte na naše webové stránky. Dále nabízíme zahradní nábytek z umělého ratanu a zahradní doplňky.

Web: www.x-home.cz

Další související informace

Sedací soupravy kožené

Kožené, sedací soupravy, rohové, rozkládací – Kožené sedací soupravy rohové i rozkládací ve výběru 400 barev hovězí kůže. Kožené pohovky na spaní také vyrábíme v různých velikostech a tvrdostech sezení. Kožené polohovací křesla nebo rozkládací taktéž najdete v naší nabídce.

Inelis

nábytek,kožené sedačky,sedací soupravy,křesla – Velkoobchod a maloobchod sedacích souprav v koženém a textilním provedení světových značek, prodej jídelních stolů, židlí a jídelních lavic. Přední světoví výrobci, které exkluzivně zastupujeme na území České a Slovenské republiky se vyznačují nejen mnohaletou tradicí, ale i vysokou kvalitou řemeslného spracování.

Střechy - tesařské, pokrývačské, klempířské práce

střechy, práce, tesaři, pokrývači, klempíři, dřevo – Firma Weisser-Šlambora provádí tesařské, pokrývačské, klempířské práce, sádrokartonové systémy, dřevostavby RD a rekonstrukce střech. Vše samozrejmě na klíč, s důrazem na detail a precizní provedení. Naše reference mluví za nás.

Načítání trvalo 0.0790 sekund.