+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kožené sedačky Olomouc

Klíčová slova: Kožené sedačky, sedací soupravy, zahradní nábytek

E-mail: info@x-home.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. listopadu 2010

Popis: Prodej kožených a látkových sedacích souprav. V naší prodejně v Olomouci - krčmani najdete sedací soupravy rohové i klasické, v kvalitním provedení od českého výrobce. Pokud sháníte sedačku do obýváku či do kanceláře, určitě se podívejte na naše webové stránky. Dále nabízíme zahradní nábytek z umělého ratanu a zahradní doplňky.

Web: www.x-home.cz

Další související informace

Sedací soupravy kožené

Kožené, sedací soupravy, rohové, rozkládací – Kožené sedací soupravy rohové i rozkládací ve výběru 400 barev hovězí kůže. Kožené pohovky na spaní také vyrábíme v různých velikostech a tvrdostech sezení. Kožené polohovací křesla nebo rozkládací taktéž najdete v naší nabídce.

abaz-nabytek.cz

nábytek z masivu,bytový nábytek, sedací soupravy – Internetový obchod,e-chop nabízí nábytek z masivu,bytový nábytek, sedací soupravy,obývací stěny,dětské pokoje,nábytek pro miminka.Dále v naší nabídce, bytové doplňky,dekorace. Kompletní zařízeni vašeho domu ,bytu,pensionu ,za bezkonkurenční ceny najdete u nás, s možností dopravy.

Kožené sedací soupravy

nábytek, sedací soupravy – Vybíráme zlevněné kožené sedací soupravy z naší široké nabídky. Naleznete je v horním menu v kategorii Výprodej. Jedná se o stejně kvalitní výrobky, jako v ostatních kategoriích. Důvodem slevy je uspíšení prodeje několika málo posledních kusů, aby se uvolnil prostor pro dovezení nových modelů.

Načítání trvalo 0.2162 sekund.