+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Království koupelen

Klíčová slova: sanita, vybavení koupelny, sprchy, vany, obklady

Datum vloľení do katalogu: 26. ?ervence 2009

Popis: VAVEX 1990 s.r.o. je firma s dlouholetou tradicí založena roku 1990 s vlastní sítí maloobchodních prodejen po celé ČR. Eshop s vybavením koupelen a sanity. Všechno zboží skladem. Možnost odběru na kamenných pobočkách.

Web: www.kralovstvikoupelen.cz

Další související informace

Pro-koupelny.cz

koupelny, vany, kotle, umyvadla, sprchy, radiátory – Vše pro koupelny - oborový katalog. Specializujeme se na koupelny. Naším poslaním je poskytovat kvalitní informace při rozhodování v otázkach výběru vhodných specializovaných firem a zvyšovat povědomí o firmách a živnostnících registrovaných v katalogu.

Koupelny-eshop.com

sprchové kouty, vanové zástěny, vany, baterie – Internetový obchod s kvalitním koupelnovým vybavením jako jsou sprchové kouty, sprchové a vanové zástěny, sprchové boxy, sprchové masážní panely, koupelnové baterie, akrylátové vany, infrasauny, SPA bazény nebo hydromasážní systémy.

ABC podlahy - okná - dve

podlahy, dvere, okná, kazetové stropy, obklady – Ponúkame veľkoobchodný a maloobchodný predaj stavebných a bytových prvkov ako sú plávajúce podlahy a doplnky, dvere a zárubne, obklady, stropné dekoračné kazety, plastové okná a dvere, parapety, siete na okná a dvere, žalúzie, zatepľovacie prvky, interiérové a fasádne farby a stierky, podlahárske a maliarske náradie, stavebné lepidlá, nivelačné zmesi, sadrokartón, sádrové a minerálne omietky a tmely, čistiace prostriedky, spojovací materiál, garníže, bazénová chémia. Tiež zabezpečujeme dopravu a montáž podláh, dverí a plastových okien. V neposlednom rade prevádzkujeme aj dve vinotéky v Trenčíne a v Novom Meste nad Váhom, kde ponúkame modranské sudové víno, ríbezlák, flaškové víno, s možnosťou zakúpenia darčekového balenia.

Načítání trvalo 0.0688 sekund.