+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krbová kamna na dřevo s v

Klíčová slova: Krbová kamna na dřevo, Krbová kamna s výměníkem, k

E-mail: info@ls-kamna.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2011

Popis: Výrábíme kotle a krbová kamna s výměníkem a ventilátorem, s možností teplovzdušných rozvodů k vytápění RD, bytů, chalup, dílen, staveb, skladů, hal. Účinnost 82-87%, výměník tepla s ventilátorem, dvoukomorový systém spalování.

Web: www.ls-krbovakamna.cz

Další související informace

AK-elektro Krbová kamna

Krbová kamna krbové vložky kamna na pelety – Prodáváme Krbová kamna s výměníkem i krbová kamna bez výměníku, krbová kamna na pelety značek Romotop, Edilkamin, BEF, Nordica, Thorma, ABX, Lechma - Aquador, Banador, Janzl, doprava po celé ČR zdarma.

Sklo pod kamna

sklo pod kamna, sklo pod krbová kamna – Sklomat je výrobce kalených skel pod kamna. Našim zákazníkům jsme schopni nabídnout nejen skla standardní, vybrat si můžete z více jak 250 typů, tak i skla atypická přesně dle vašeho návrhu. Toužíte po kaleném skle na míru pod vaše kamna či před váš krb? Napište nám nebo zavolejte a my vám obratem zašleme cenovou kalkulaci.

Krbová kamna Thorma

Krbová kamna Thorma; náhradní díly pro krbová kamn – V našem on-line obchodě najdete rozsáhlou nabídku všech krbových kamen, ale i sporáky na tuhá paliva a krbová kamna s výměníkem. Krbová kamna Delia mají obklad z akumulačního materiálu s dlouhou dobou sálání, až 8 hodin.

Načítání trvalo 4.0261 sekund.