+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

krbová kamna na pelety

Klíčová slova: kamna,krbová kamna na pelety,dotace,pasivní domy,

E-mail: info@ecoflame.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. z??? 2010

Popis: Dotace devadesát pět tisíc na kvalitní litinivá krbová kamna na pelety COLA. Interiérové kotle na pelety COLA. Kamna a krbová kamna z kvalitní litiny. Ideální řešení vytápění pro pasivní domy a nízkoenergetické domy.

Web: www.ecoflame.cz/scripts/index.php

Další související informace

Levné domky v.o.s. - proj

rodinné domy, rodinné domy na klíč – Návrh projektu a výstavba levných nízkoenergetických rodinných domů na klíč pomocí špičkové stavební technologie Evropské unie - betonových skořepinových tvárnic v kombinaci s izolačním sendvičovým komplexem. Nízká pevná cena, úspory při vytápění.

DENNERT Massivhaus

montované domy, domy na klíč, rodinné domy – DENNERT MASSIVHAUS Montované nízkoenergetické rodinné domy na klíč ICON a nízkoenergetické domy, stavby a vícepodlažní budovy ALFA.Stavby rodinných domů ICON a stavby rodinných domů ALFA / komerční stavby ALFA. Máme ve stavebnictví více jak 77 let zkušeností.

Malve - Krbová kamna, krby

Malve Krbová kamna krby sporák na tp – V našem internetovém obchodě naleznete krbová kamna, krby, sporáky na tuhá paliva. Dále pak vše pro teplovzdušné i teplovodní vytápění. Stavby krbů. Při nákupu nad 25.000,- Kč je doprava zdarma.

Načítání trvalo 0.0746 sekund.