+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krby Ardokeramika

Klíčová slova: krby

E-mail: ardokeramika@ardokeramika.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervence 2010

Popis: Nabízíme krby a krbová kamna světových výrobců. Otevřeli jsme jedno z nejvybavenějších a největších krbových studií v Evropě. Jsme součástí projektu Studio Rüegg Switzerland pro Českou republiku. Firma Ardo keramika s.r.o. v současné podobě existuje od roku 1994. Hlavní náplní firmy jsou návrhy krbů, kamen, topných systémů a výroba krbů, topných systémů a výroba keramických kachlů a technické keramiky, návrhy a studie interierů, dovoz značek předních evropských výrobců krbových, kamnových vložek a krbových kamen, krby včetně příslušenství.

Web: www.ardokeramika.cz

Další související informace

RS Krby

, bio krby , rozvod teplé vody , akce , sleva , sl – :. Prodej kompletního sortimentu ke stavbě krbů. Velkoobchod, maloobchod. Dodáváme krbové obestavby z přírodních kamenů. Kouřovody Bertrams. Krbové vložky Uniflam, Fonte Flamme. Krbová kamna Invicta Novapack, HS Flamingo. Teplovzdušné rozvody. Krbové mřížky

Respektus

Biokrby, krby bez komínu, bio krby, grily, biolíh – Dovážíme exkluzivní dánské krby bez komínu Decoflame a designové bio krby dalších renomovaných výrobců. Dodáváme luxusní krby bez kouře, elektrické krby, biolíh, designové doplňky, moderní grily O-Gril, italský nábytek Bonaldo. Výroba krbů i na míru ve spolupráci s architekty a designéry. V naší nabídce najdete bio krby bez kouře nástěnné, volně stojící, zahradní a vestavné. Velkoobchod a maloobchod, online prodej, showroom v centru Prahy.

Krby Turyna

Krby – Nabízíme, stavíme a opravujeme klasické vnitřní krby i moderní vnitřní krby, dále rustikální krby, mramorové krby a zahradní krby. Nabízíme také ocelové krbové vložky, litinové krbové vložky, horkovzdušné krbové vložky a teplovodní krbové vložky.

Načítání trvalo 0.0539 sekund.