+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krby Turyna

Klíčová slova: Krby, Krbová kamna, Zahradní krby, Venkovní krby

E-mail: nabidka@krby-turyna.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. prosince 2010

Popis: Krby Turyna – naše společnost nabízí krby, krbová kamna, zahradní krby, venkovní krby, krbové vložky, stavbu krbů a další.Krby Turyna nabízí stavby krbů “na klíč”, renovace a opravy starších krbů, záruční opravy krbů, pozáruční opravy krbů, prodej krbových vložek a poradenství v oblasti vytápění krby.

Web: www.krby-turyna.cz

Další související informace

Levné krby

krby, krbová kamna, kouřovody, příslušenství – Nabízíme krby, krbové vložky a krbová kamna značek Cheminées Diffusion, Belfonte, Uniflam, Laudel a Selenic. Dále pak kouřovody, krbové dříví, příslušenství, pece na tuhá paliva a také stavbu krbů.

Krby

Krby – Prodej - krby. poradenskou činnost při stanovení vhodného designu a typu krbu, zaměření na místě vypracování cenového návrhu, vypracování projekce ve 3D program, dodávku krbových vložek i kamen, kompletní stavbu na klíč včetně teplovzdušných rozvodů, kompletní stavbu na klíč s plynovým spotřebičem, kompletní stavbu na klíč s teplovodními rozvody do stávajícího nebo námi vypracovaného systému

Výhodný zahradní krb

Zahradní krb, krb, zahradní krby – Vždycky jste si chtěli pořídit krb, ale domů se Vám příliš nehodí? Lákají Vás party u otevřeného ohně a obyčejný gril není zkrátka to ono? Zahradní krb s vyjímatelným popelníkem a komfortní možností obsluhy dodá Vaší zahradě novou atmosféru, díky které si užijete letních dnů do poslední kapky. Nabídněte svým hostům nebo rodině skvělé uzené a pečené pochoutky.

Načítání trvalo 0.0509 sekund.