+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krmítka pro ptáky

Klíčová slova: truhlářská výroba, krmítka pro ptáky

E-mail: dokr.zakupy@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. b?ezna 2010

Popis: Naše společnost DOKR spol. s r. o. se zabývá truhlářskou výrobou. Dále nabízíme vodoinstalatérské práce, montáže a výměny vodoměrů. V našem eshopu nakoupíte krmítka pro ptáky, zahradní výrobky a doplňkové dřevěné výrobky jako jsou trakaře, dřevěné vozíky, trojkolky a radvance pod kytky.

Web: www.dokr.cz/

Další související informace

DárkysRadostí.cz

originální dárky, vánoční dárky, dárky pro muže – Náš internetový obchod se specializuje na podej dárkového zboží čemuž odpovídá i jeho název. V našem sortimentu je zahrnuto opravdu široké spektrum produktů, které potěší opravdu celou rodinu i přátelé. Naše dárkové zboží je vhodné i ke všem příležitostem jako jsou třeba vánoce. O vánocích je třeba rozdávat radost, což naše zábavné dárky rozdávají. Dárky jsou vhodné třeba i k narozeninám, jak pro muže tak i pro ženy. Pro každého máme vhodno kategirii. V těchto kategoriích najdete opravdu dákry pro všechny. I pro počítačové nadšence. Například silikonová klávesnice se hodí do každé kanceláře, protože když ji polijete kafem, tak se ji nic nestane. Dalším oblíbeným dárkem pro ženy jsou horké kameny. Tyto kameny jsou pravé lávové kameny a ženě udělá masáž takovými to kameny velikou radost. U nás si určitě vyberete, tak se těším na Vaší návštěvu.

Zakázkové truhlářství Jel

Zakázková truhlářská výroba, nábytek, exteriéry – Zabýváme se převážně truhlářskou zakázkovou výrobou od velkých celků po drobné nábytkové solitiéry. Vyrábíme kuchyně, ložnice, kanceláře, restaurace, stoly, schody, komerční i bytové interiéry.

Šperkovnice

levné šperkovnice pro muže – Nechcete ztrácet šperky a neustále je hledat po pokoji. Dejte si je na jedno místo do šperkovnice. Vyberte si z velké nabídky šperkovnic. Máme hrací šperkovnice, ale i dřevěné. Jaké šperkovnice preferujete vy?

Načítání trvalo 2.9873 sekund.