+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Krycí plachty

Klíčová slova: krycí, plachty, plachta, zahrada, interier, kvalit

E-mail: seo_optimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?ervna 2011

Popis: Zahrada vyžaduje naši péči po celý rok. Jakmile roztaje sníh, je třeba ošetřit rostliny, půdu a začít sázet a sít. Plachty, fólie i igelity Vám mohou spoustu práce ušetřit. Krycí plachty, které využijete na zahradě i v interéru.

Web: www.plachty-kryci.cz

Další související informace

Reklamní plachty

reklamní plachty, reklamní plachta, reklama – Reklamní plachta pro prezentaci firmy, výrobku, služeb a jiných událostí? Nabízíme Vám výrobu reklamní plachty pro Vaši potřebu! Zajištění grafického vzhledu a přípravy pro tisk. Reference viz www.reklamniplachta.cz

PROFIL Team

interiér, lišta, dekorativní lišty, profily – Dodavatel profilů a lišt – interiérové, obkladové, speciální. Nabízíme široký sortiment za nízké ceny – dekorativní lišty, plastové, prahové, rohové a další. Expedice produktů skladem do 24 hodin!

KSENA spol s.r.o. - rekon

rekonstrukce, přestavba, interiér, zedníci, – Provádíme rekonstrukce a přestavby interiérů – domů, bytů, koupelen, podkroví. Zajistíme obkladačské, zednické, sádrokartonářské a další řemeslné práce, včetně odvozu suti a stavebního odpadu. Zajišťujeme kompletní rekonstrukce interierů - zednické, dlaždické a obkladačské práce, bourací a sádrokartonářské práce. Na základě Vašich požadavků, případně pokynů Vašeho projektanta či architekta Vám dodáme kompletní stavební práce, od bourání starého zdiva a obkladů, po dláždění a obklady a suché i tradiční zdění. Samozřejmostí je zajištění odvozu suti a stavebního odpadu. S realizací vždy souvisí stěhování a kompletní úklid - mytí oken, dveří, podlah, čištění koberců a jiné práce, které lze u nás také objednat.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.