+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KSENA brány, ploty, vrata

Klíčová slova: plot, brána, branka, vrata, oplocení, dřevěné,

E-mail: ksv@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. z??? 2010

Popis: Provádíme montáž plotů zděných, betonových, dřevěných, včetně bran na elektrický pohon a oplocení pozemků. Na základě požadavků vám doporučíme vhodný druh oplocení tak, aby se plot esteticky hodil k vaší budově a splňoval požadavky na oplocení kladené. Stavíme a opravujeme betonové, zděné, plastové i dřevěné ploty, oplocení a opěrné zdi včetně vrat. Někdy je vhodnější volit ozdobné oplocení, jindy jsou větší požadavky na soukromí uvnitř oplocené plochy a vzhled plotu a jeho konstrukce jsou podmíněny tomuto požadavku. K plotům patří i kvalitní vrata a vchodové vrátka. Dodáváme vrata s ručním zavíráním i vrata ovládané dálkově a zavírané motorem.

Web: ploty-vrata.ksena.cz/

Další související informace

Rezidence Kavčí Hory

Rezidence Kavčí Hory, prodej bytů, byty Praha, – Luxusní, nadstandardní bydlení v zajímavě řešeném architektonickém prostoru v lokalitě Kavčích Hor Vrchol pražského panoramatu, dominanta Pankrácké pláně, stvořenou k výstavbě luxusními byty. Budova s průhledem, která dotváří její nezaměnitelný charakter a navozuje dojem plynulého přechodu parku z jedné strany do zelené vilové čtvrti strany druhé. Místo, splňující i ty nejnáročnější požadavky na moderní bydlení v Praze.

Pletivo, oplocení, ploty

pletivo, oplocení, ploty – Sloupky, ráčny, hřebíky sortiment je veliký. Dráty, branky, pletiva nikdo už víc nemívá. Laria a podhrabové desky, ať je plot hezký. Vše pro Vás i zahradu, máme u nás na skladu. Společnost NoVi Metal nabízí výrobu, montáž a prodej pletiva a komponentů pro montáž plotů (pletivo, pletiva, sloupky, podhrabové desky, plotové fólie).

Prodej bytu

Prodej, bytu, bytů, byty, na, koupím, prodám, byt, – Zprostředkovatel bytů na prodej po internetu. Informační stránka, kde můžete najít byty od realitních kanceláří í přímé majitele bez realitky. Rychlá koupě bytu za výhodné ceny. Prohlédněte si naši nabídku a připojte se k nám.

Načítání trvalo 0.1258 sekund.