+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

KSENA spol s.r.o. - úklid

Klíčová slova: úklid, generální, stavební, umýt okna, čištění

E-mail: ksu@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 17. z??? 2010

Popis: Pro firmy i domácnosti zajišťujeme komplexní úklidové služby, generální a běžný úklid kanceláří a nebytových prostor, bytů, rodinných domů a společných prostor domů. Zajistíme mytí oken, výloh, čištění koberců, nábytku a aplikaci polymerových vosků. Zajistíme úklid po malování, rekonstrukci, generální a běžný úklid, předkolaudační a postavební úklid. Úklidové práce obsahují mytí oken, včetně rámů a parapetů, mytí výloh, vč. odstranění nálepek, cementu, lepidla, strojové čištění a ruční domytí podlah a luxování koberců. Provedeme důkladné odstranění stavebního prachu z podlah a interiérového zařízení - vzduchotechnika, radiátory, rozvodové potrubí, měřiči přístroje, sociální zařízení a následné čištění a naleštění interiérových prvků - obklady, dveře, kliky, vypínače, zásuvky.

Web: uklid.ksena.cz/

Další související informace

Úklid domácnosti

úklid, úklid domácnosti, úklidové služby – Úklid domácností Služby pro bydlení Praha Systém On-Line pro zakázníky poptávající úklid domácnosti Provádíme úklid domácnosti - Pravidelný i jednorázový, zakázky lze realizovat expres Vypracování nabídky provádíme zdarma

Cena za plyn

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – Dodávka plynu je v dnešní době tvořena více částmi v jedné částce. I když platíte jen jednomu dodavateli, se kterým máte uzavřenou smlouvu, neznamená to, že částka poputuje pouze k němu. Dnes existuje řada společností, které na českém trhu nabízejí služby v poskytování plynu českým domácnostem, avšak hlavním dodavatelem pro tyto distribuční společnosti je úplně někdo jiný. Můžeme říci, že právě díky množství společností, nabízejících plyn, máme ceny plynu poměrně na nízké hladině cenového rozpětí.

Načítání trvalo 0.3077 sekund.