+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyň - vše o kuchyních

Klíčová slova: kuchyň, kuchyňe

E-mail: katalogy000@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?ervna 2009

Popis: Máte malou kuchyni? Co udělat, aby se alespoň opticky zvětšila a aby se do ní vešlo vše, co potřebujete a přitom nevypadala přeplácaně? Dáme vám několik tipů, jak využít prostor v malé kuchyni. Kuchyň vše o kuchyních

Web: www.kuchyn-kuchyne.eu

Další související informace

Truhlářství David Pjaták

vestavěné skříně, kuchyně a kuchyňské linky, – Od našeho vzniku se díky moderním technologiím specializujeme na zakázkovou výrobu nábytku a nabízíme tak každému možnost vyřešit individuálně svůj interiér. K hlavnímu výrobnímu sortimentu patří především moderní vestavěné skříně, kuchyně a kuchyňské linky, nábytek do obývacích pokojů.

INTERIERY SCHUBERT s.r.o.

Pokládka podlahy Praha, Kuchyně na míru – Mezi služby, které naše firma INTERIERY SCHUBERT, s.r.o. v regionu Praha a střední Čechy nabízí, patří pokládka podlahy – pokládáme veškeré podlahové krytiny. Dále nabízíme kuchyně na míru, koupelny na míru, sedací soupravy na míru, rovněž bytové doplňky. Nabízíme komplexní služby – od zpracování návrhu až po realizaci. Děláme i malířské, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, podlahářské a elektro práce.

Kuchyně na celý život

Kuchyně na celý život – Pokud si chcete pořídit novou kuchyni, určitě také chcete, aby vám vydržela sloužit hodně dlouhou dobu. My vám takové kuchyně nabízíme za výborné ceny. Pokud si chcete pořídit novou kuchyni, určitě také chcete, aby vám vydržela sloužit hodně dlouhou dobu. My vám takové kuchyně nabízíme za výborné ceny.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.