+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyně a vestavěné skříně na míru Stylishrooms.cz

Klíčová slova: vestavěné skříně, kuchyně, šatny, skříně na míru,

E-mail: webmaster@aira.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2011

Popis: Stylishrooms.cz poskytuje maximální služby ve vybavení interiéru. Zaměřujeme se na vestavěné skříně, šatny a kuchyně. Pomůžeme Vám efektivně využít každý centimetr Vašeho domova, Váš domov nyní může splňovat vaše potřeby a nároky.

Web: stylishrooms.cz

Další související informace

AR DEKOR, skříně, vestavěné skříně, dětský nábytek

Vestavěné skříně, skříně, vestavné skříně, dětský – Dodáváme vestavné skříně na míru a nábytek na míru. Zajišťujeme návrhy i montáž. Nabízíme vestavné skříně pro obývací prostory, kuchyně, dětské pokoje, ložnice. Dětský nábytek, věšákové a obývací stěny, psací stoly, noční stolky, postele, šatny.

Sedací soupravy na zakázk

Sedací soupravy, sedačky, postele, válendy, – Sedací soupravy, pohovky a postele s válendami zhotovujeme dle potřeb zákazníků s různými úpravami na zakázku. Ve výběru máme přes 1000 různých látek včetně moderních vodou omyvatelných s teflonovou a protišpinivou ochranou.

Krbová kamna a krbové vlo

Krbová kamna, krbové vložky, – Nabízíme krbová kamna, krbové vložky, teplovodní krbové vložky a kamna s výměníkem. Dále se zabýváme výstavbou krbů na klíč. V našem širokém sortimentu najdete i krbové obestavby, ventilační systémy a veškerý materiál pro zdárnou stavbu krbů.

Načítání trvalo 0.3477 sekund.