+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ally-studio

Klíčová slova: moderní kuchyně

E-mail: info@ally-studio.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2007

Popis: Firma byla založena v roce 1994 dvěmi společníky s podnikatelským záměrem poskytování komplexní péče při vybaní kuchyňským a bytovým nábytkem. Vzhledem k umístění je zde zřejmá specializace na klienty, kteří staví nové rodinné domky v okolí Jesesenice a Průhonic. Postupem času se naše působení rozšířilo na oblast Prahy a celých středních čech. Dnes již ale nejsou vyjímkou ani zákazníci z jiných regionů.

Web: www.modernikuchyne.cz

Další související informace

moderni kuchyne

moderni kuchyne – Alnus - moderní, nadčasové kuchyně na míru. V moderních kuchyních tým našich architektů a designerů uplatňuje poslední trendy i extravagance funkcionalistických prvků. Interiérové kuchyňské studio Praha a Strážnice.

ARTIKA Kuchyňské Studio

Kuchyně, vestavěné skříně, postele, matrace – Studio ARTIKA se zabývá návrhy a výrobou kuchyní, vestavěných skříní, výrobou a montáží dveří, schodů, nebo postelí z masivu. Rovněž se věnujeme zakázkové výrobě nábytku a grafickým návrhům bytových nebo komerčních prostorů.

Kvalitní kuchyňské nože

japonské kuchyňské nože – Kai produkty jsou již dlouho uctívány v Japonsku s daným titulem uznání. Společnost byla založena v Seki v roce 1908 a již přes 100 let prodává nože, příbory a různé příslušenství s vynikající kvalitou.

Načítání trvalo 0.0578 sekund.