+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Café Sambal kavárna Praha

Klíčová slova: kavarna sporilov, kavarna praha 4, zmrzlina praha

E-mail: sambal@dvoran.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2012

Popis: Zveme vás do útulné nekuřácké kavárny a cukrárny Sambal v Praze na Spořilově! Kavárna je velmi útulná v asijském stylu. Čerstvě pražená káva, domácí zákusky a koláče, kvalitní sypané čaje i luxusní zmrzlina.

Web: www.cafesambal.cz

Další související informace

Rekonstrukce bytu Praha 4

rekonstrukce bytu Praha 4, rekonstrukce bytu Praha – Rekonstrukce bytu Praha 4: rekonstrukce podkroví, rekonstrukce kanceláře, rekonstrukce bytu. Kompletní rekonstrukce bytu včetně koupelny a kuchyně, rekonstrukce a výstavba podkroví včetně elekrikářských, instalatérských i topenářských prací, pokládka podlahových krytin. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce podkroví, zajištění dokumentace i materiálu, ekologická likvidace odpadu.

Autoškola Praha 4

autoškola, praha 4, kurýr, taxi – Autoškola Kurýrtaxi poskytuje služby autoškoly na Praze 4. Klidný a vstřícný přístup instruktorů umožňuje získat libovolné řidičské oprávnění. Bližší informace o autoškole na Praze 4 získáte na oficiálních stránkách firmy Autoškola - Kurýrtaxi. Autoškola Praha 4 se těší na Vaší návštěvu.

Výroba razítek Praha 4

výroba razítek Praha 4, razítka Praha 4 – Nabízíme kvalitní výrobu samobarvící, páskových a dřevěných razítek. V našem širokém výběru razítek si určitě vyberete. Razítka rozvážíme po Praze za 47 Kč, osobní odběr je možný na naší provozovně na Praze 4.

Načítání trvalo 0.2902 sekund.