+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Café Sambal kavárna Praha

Klíčová slova: kavarna sporilov, kavarna praha 4, zmrzlina praha

E-mail: sambal@dvoran.com

Datum vloľení do katalogu: 14. ?nora 2012

Popis: Zveme vás do útulné nekuřácké kavárny a cukrárny Sambal v Praze na Spořilově! Kavárna je velmi útulná v asijském stylu. Čerstvě pražená káva, domácí zákusky a koláče, kvalitní sypané čaje i luxusní zmrzlina.

Web: www.cafesambal.cz

Další související informace

Autoskla Praha 4

Autoskla Praha 4, výměna autoskla Praha, Praha 4 – Autoskla Praha 4: kompletní výměna autoskla u osobního i užitkového vozidla. Kvalitní homologovaná autoskla pro všechny typy vozidel od předních světových prvovýrobců. Veškerá výměna autoskla od malých, drobných prasklinek po větší opravy. Autoskla Praha 4: výměna autoskla

Autosklo Praha 4

Autosklo Praha 4, autosklo Praha, autosklo – Autosklo Praha 4: autosklo je nezbytnou a velmi důležitou částí automobilu, ať už se jedná o osobní, nákladní nebo stavební vozidlo. Vyměníme autosklo nejen u osobního či užitkového auta. Máme autosklo také pro nákladní auta, autobusy, vyměníme autosklo přímo u vás.

Restaurace Botanic

restaurace Praha 4, restaurace Botanic, – Restaurace Botanic nabízí to nejlepší z mezinárodní kuchyně, jedinečné prostředí, čerstvé suroviny a mnoho dalšího. Možnost pořádání společenských akcí (svatby, oslavy, firemní akce). Přijďte se k nám přesvědčit na vlastní chuťové buňky.

Načítání trvalo 0.1032 sekund.