+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Kámen s.r.o.

Klíčová slova: kamenné kuchyňské pracovní desky

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vyrábíme kamenné kuchyňské pracovní desky, parapety, umyvadlové desky, obklady krbů, schodiště, grilovácí kameny, obložení bazenů. Použité materiály jako je mramor, žula, pískovec jsou převážně dovezeny ze zahraničí.

Web: www.centrumkamen.cz

Další související informace

Truhlářství David Pjaták

vestavěné skříně, kuchyně a kuchyňské linky, – Od našeho vzniku se díky moderním technologiím specializujeme na zakázkovou výrobu nábytku a nabízíme tak každému možnost vyřešit individuálně svůj interiér. K hlavnímu výrobnímu sortimentu patří především moderní vestavěné skříně, kuchyně a kuchyňské linky, nábytek do obývacích pokojů.

Elektrospotřebiče

elektrospotřebiče, kuchyňské spotřebiče, grily – V široké nabídce internetového obchodu Elektrospotřebiče na starbrana.cz naleznete velký výběr kuchyňských spotřebičů, grilů, žehliček, vysavačů. Dále nabízíme nádobí, holící strojky, epilátory, ventilátory a topidla.

Kuchyňské linky Praha 5

kuchyňské linky Praha, kuchyně Praha, skříně Praha – Kuchyňské linky, šatní a vestavěné skříně, nábytek na míru, prodej a pokládka plovoucí, dřevěné i parketové podlahy, osvětlení do bytu, krby. Rekonstrukce interiéru panelových bytů, rekonstrukce koupelen.

Načítání trvalo 2.2684 sekund.