+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Centrum Kámen s.r.o.

Klíčová slova: kamenné kuchyňské pracovní desky

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2008

Popis: Vyrábíme kamenné kuchyňské pracovní desky, parapety, umyvadlové desky, obklady krbů, schodiště, grilovácí kameny, obložení bazenů. Použité materiály jako je mramor, žula, pískovec jsou převážně dovezeny ze zahraničí.

Web: www.centrumkamen.cz

Další související informace

Italské kuchyně

kuchyně, italské kuchyně, kuchyňské studio – Kuchyně na míru. Nejlevnější kuchyně na trhu. Italská značka, kvalita a styl, který se sám prodává. Kompletní špičkové kuchyňské studio s možností 3D návrhů zdarma.Vyberte si svou kuchyňskou linku - garance nejnižší ceny kuchyní - návrhy zdarma, katalog ke stažení, levné italské kuchyně ORESI, záruka kvality, rychlosti dodání a nízké ceny.

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru, kuchynske linky na miru – Kuchyňské linky na míru, šatní a vestavěné skříně na míru. Kuchyňské linky z vlastní výroby, dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyňské linky dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.

Dílenské stoly

dílenské pracovní stoly, dílenské stoly – Nabízíme širokou škálu produktů z oblasti vybavení skladů, dílen, hobbymarketů a užitkových vozidel. Mimo jiné: dílenské pracovní stoly, dílenské stoly, pracovní stoly, energokanály, kontejnery dílenských stolů, komponenty dílenských stolů, sestavy dílenských stolů aj.

Načítání trvalo 2.1649 sekund.