+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

domácí potřeby,galanterie

Klíčová slova: domácí potřeby,nerezové nádobí,hrnce,smalt,sklo

E-mail: pavlinaadam@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2010

Popis: prodej textilní galanterie,nití,knoflíků,stuh,zipy,pletací příze,jehlice,špendlíky,bavlnky,předtisky.Dále prodej domácích potřeb,nerezovéh nádobí,hrnců,smalt.nádobí,skleničky,jídlonosiče,formy na pečení,pekáče,pánve,hraček,dětského oblečení,e shopkamenná prodejna,čistírna peří

Web: domacipotreby.mimishop.cz/a_seznam.php

Další související informace

Renáta Kozáková

Zepter,International,poradenství,nádobí,hrnce – Poradenství pro vybavení domácnosti, prodej nádobí a produktů značky Zepter: nádobí na vaření, uchování potravin, stolování, domácí spotřebiče a přírodní kosmetika pro celou domácnost.Poradenství pro vybavení domácnosti, prodej nádobí a produktů značky Zepter: nádobí na vaření, uchování potravin, stolování, domácí spotřebiče a přírodní kosmetika pro celou domácnost.

Kuchyně - Potrusil

kuchyně, kancelářský nábytek – Nabízíme atypický kancelářský nábytek a kuchyně na míru. Na trhu s nábytkem jsme již od roku 1993. Vzorková prodejna 900 m2. Vlastní výrobní a skladovací areál. Držitel certifikátu ISO 9001. Kvalitní kuchyně a kancelářský nábytek od známé, spolehlivé české firmy Potrusil s.r.o.

Načítání trvalo 0.0672 sekund.