+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektro-kuchyně - víc než

Klíčová slova: kuchyně, elektro, bílé zboží, spotřebiče, audio

E-mail: elektro-kuchyne@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2008

Popis: Internetový obchod s elektronikou: audio-video, bílé zboží, volně stojící a do vestavby určené spotřebiče, akční kuchyňské linky, džezy, vodovodní baterie.....Dopravu zboží neúčtujeme, možnost odběru zboží v našem kamenném obchodě.

Web: www.elektro-kuchyne.net/

Další související informace

Kuchyňské linky

kuchyňské, linky, kuchyně, gorenje, spotřebiče – Kuchyňské studio gorenje nabízí profesionální 3D návrhy kuchyní a kuchyňské linky na míru spolu s širokým sortimentem kuchyňských spotřebičů gorenje. Kompletní servis pro Vaše kuchyně od největšího prodejce kuchyní a kuchyňských spotřebičů.

Alnus

kuchyně,obývací pokoje,jídelny,stoly,židle,ložnice – Alnus - luxusní kuchyně a interiéry. Zajišťujeme design, návrhy a výrobu - luxusní kuchyně a jiný nábytek (kuchyně, obývací pokoje, jídelny, stoly, židle, ložnice). Předností je tým vlastních architektů. Kuchyňské design studio Praha a Strážnice.

Quality Design kuchyně

kuchyne, kuchynske linky, interiery, rekonstrukce – Jsme dodavatelem špičkových, značkových kuchyní německého výrobce SACHSENKÜCHEN. Zajistíme stavební přípravu, obklady, podlahy a nakonec namontujeme vybranou kuchyň. Návrhy a realizacemi kuchyní a úpravami interiérů se zabýváme od roku 2000.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.