+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ESPIK Group s.r.o.

Klíčová slova: zber,likvidácia,prepáleného, rastlinného,oleja

E-mail: espikgroup@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2012

Popis: Vlastníte reštauráciu, jedáleň, bufet, prevádzku rýchleho občerstvenia, alebo iné stravovacie zariadenie a potrebujete sa zbaviť použitého rastlinného oleja alebo tukov? Spoločnosť ESPIK Vám s tým rada pomôže. Zaoberáme sa zberom, odvozom použitého potravinárskeho rastlinného oleja a tuku . Pôsobíme v Prešovskom a Košickom kraji, zabezpečujeme pravidelný vlastný odvoz použitého rastlinného oleja priamo z Vašej prevádzky. Uzatvárame zmluvne partnerstvo podľa zákona o odpadoch a zbere použitého rastlinného oleja.

Web: www.espik.sk/

Další související informace

Jak se zbavit vrásek

krém na vrásky, vyhlazení vrásek, vichy, vichy nor – Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici. Prakticky každá žena chce být krásná, čemuž logicky odpovídá také velké množství různých kosmetických přípravků, které jsou v současné době k dispozici.

Samsung Galaxy Ace

Samsung Galaxy Ace, hry, videa, tapety, diskuze – Webovky věnované telefonu Samsung Galaxy Ace. Web se zabývá především tímto telefonem, přičemž obsahem jsou popisy telefonu, výhody i nevýhody a informace o příslušenství. Nechybí ani tapety, hry, videa a diskusní fórum.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Načítání trvalo 0.0619 sekund.