+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

exkluzivni kuchyne

Klíčová slova: návhry, nábytek na míru, kuchyne

E-mail: info@alnus.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ledna 2011

Popis: Alnus - exkluzivní kuchyně a interiéry na míru. Navrhujeme naprosto individuální interiéry kuchyní dle požadavků a potřeb klienta. Navrhneme, vyrobíme a sladíme Váši kuchyni, jídelnu a obývací v jeden kompaktní celek.

Web: www.exkluzivni-kuchyne.cz

Další související informace

Elektrohity

elektro, kuchyně na míru, zahradní technika – Prodej elektro(televize, lednice, pračky, vestavné spotřebiče, mobílní telefony) , návrh a realizace kuchyní na míru, návrh a zaměření kuchyně ZDARMA, prodej zahradní techniky(sekačky, motorové pily, křovinořezy)

Nábytek na míru

Nábytek na míru, nábytek na zakázku, nábytek – Nábytek na míru - Kancelářský, bytový, ratanový a kuchyňský nábytek na zakázku. Nábytek do dětských i obývacích pokojů, do ložnice, vestavěné skříně, jídelní stoly a židle, barové židle, interierové doplňky. Zakázková výroba nábytku a návrhy interiérů.

Truhlářství Charvát

truhlářství, nábytek, nábytek na míru, nábytek na – Výroba a montáž nábytku na zakázku. Vycházíme z návrhu zákazníka, případně navrhujeme řešení. Zakázku zaměříme, zkonzultujeme, vyrobíme, dovezeme a nainstalujeme. Spojte své představy s naší kvalitou.

Načítání trvalo 0.0848 sekund.