+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fa Jelínek - kuchyňské dřezy

Klíčová slova: kuchyňské dřezy, granitové dřezy, keramické dřezy

E-mail: fajelinek@fajelinek.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. b?ezna 2010

Popis: Prodej kvalitních kuchyňských dřezů. Nabízíme značkové granitové dřezy, keramické dřezy, kuchyňské baterie a další doplňky do kuchyně.Prodej kvalitních kuchyňských dřezů. Nabízíme značkové granitové dřezy, keramické dřezy, kuchyňské baterie a další doplňky do kuchyně.

Web: www.kuchynske-drezy.cz

Další související informace

Granitové kuchyňské dřezy

dřez, dřezy, granitový dřez, granitové dřezy, kuch – Granitové dřezy Granisil uspokojí i náročné spotřebitele. Jsou homogenní a tvoří je 75-80% kameniva, 15% akrylátu a 5% barviva. Součástí každého dřezu je ovládaná výpusť se sítkem, přepad, sifon a ostatní díly pro celkové napojení na odpad.

Maminčiny recepty

maminčiny recepty,recepty,kuchařka,vaření – Máte rádi vaření a chcete se s ostatníma podělit o Vaše recepty? Pak vítejte na online kuchařce Maminčiny recepty .eu. Vyberte si z mnoha receptů a přispějte také svým receptem do naší kuchařky. Těšíme se na Váše recepty.

Granitové kuchyňské dřezy

granitový dřez, granitové dřezy, levné granitové – Granitové dřezy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní směsi kamenných drtí, barviv a pojiv, na omak působí tyto dřezy jako kámen. Výhodou granitových dřezů je především skutečnost, že je není možné poškrábat.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.