+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gotik glas-nápojové sklo

Klíčová slova: skleničky, číše, poháry, karafy, půllitry

E-mail: gotikglas@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2008

Popis: E-shop i kamenný obchod - repliky historického skla - skleničky, karafy, džbánky, číše a poháry na víno i medovinu, půllitry, tupláky, holby a korbele na pivo. Ruční práce - české výrobky. Originální dárky k jubileím, výročím, svatební dary, vánoční dárky, nebo jen tak pro radost.

Web: www.gotikglas.wz.cz

Další související informace

Gravírovaní skla - pohárů

poháry, výročí, reklamní poháry – Brousíme poháry pro různé významné události jako jsou výročí a svatby, narozeniny, jmeniny, Sv. Valentýn, stužkové slavnosti, promoce a další. Náš sortiment tvoří poháry dárkové, poháry pro rybáře i myslivce, poháry s logem firmy, vítězné a další reklamní poháry.

Poháry, medaile, sportovn

poháry, medaile, sošky, plateky, kokardy, diplomy, – Vyrábíme a dodáváme poháry, medaile, sošky, plateky, kokardy a diplomy pro dekorování vítězů různých oborů sportovních a zájmových činností. Možnost širokého výběru i zakázkové výroby, kolekce pohárů a medailí dle pořadí.

Sklo od profesionálů

sklenice, karafy, decantery, vázy, džbány – Prodáváme sklenice, karafy resp. decantery, vázy a džbány od renomovaných českých sklářských firem pod značkou Bohemia. V nabídce čiré, dekorované a broušené sklo za velkoobchodní ceny pro všechny!

Načítání trvalo 0.0567 sekund.