+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gotik glas-nápojové sklo

Klíčová slova: skleničky, číše, poháry, karafy, půllitry

E-mail: gotikglas@atlas.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. prosince 2008

Popis: E-shop i kamenný obchod - repliky historického skla - skleničky, karafy, džbánky, číše a poháry na víno i medovinu, půllitry, tupláky, holby a korbele na pivo. Ruční práce - české výrobky. Originální dárky k jubileím, výročím, svatební dary, vánoční dárky, nebo jen tak pro radost.

Web: www.gotikglas.wz.cz

Další související informace

Maturitní skleničky

maturitní skleničky, maturitní šerpy, stužky – Výroba a prodej maturitních skleniček, maturitních šerp a stužek pro maturanty. Dále možnost zakoupení maturitních triček a dárku pro třídního učitele. Originální řešení dle přání zákazníka. Profesionální a rychlé vyřízení objednávky.

Vítěz - poháry, medaile

poháry, medaile, kovové diplomy, papírové diplomy, – Prodej pohárů, medailí, kovových a papírových diplomů, figurek a dalších sportovních trofejí. Výroba medailí, klíčenek, přívěsků, logoprintů a butonů dle Vašeho vlastního návrhu. Gravírování do plastu i kovu.

Karafa Levně

karafa, karafy, karafa na víno – Internetový obchod zaměřený na kvalitní karafy na víno za skvělé ceny. Ručně foukané decantery vyrobené z kvalitního masivního křišťálového skla, zaručují výbornou funkčnost a maximální požitek z vína.

Načítání trvalo 0.0855 sekund.