+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafosklo pro kuchyně

Klíčová slova: sklo,kuchyně,skleněné dveře

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2011

Popis: Společnost JAP nabízí unikátní interiérový systém celoskleněných prvků Grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií pro kuchyně, dveře a skleněné stěny. Vyberte si sklo s grafikou, které bude v souladu s designem vašeho domu či vaší kuchyně.

Web: www.sklo-jap.cz

Další související informace

Protipožární systémy Fenz

protipožární systémy, protipožární dveře – Protipožární dveře a prosklené stěny v provedení ze dřeva, hliníku, případně oceli, automatické dveře i s požární odolností, protipožární rolety, průmyslová vrata a protipožární posuvná vrata, hydranty.

Finstal - plastová okna

plastové dveře, okna REHAU, dveře REHAU – Vyrábíme a prodáváme plastová okna, okna REHAU, dveře REHAU, plastové dveře, parapety, rolety, sítě proti hmyzu, žaluzie, garážová vrata, dřevěné dveře, dřevěná okna, zimní zahrady. Najdete nás v městech Opava, Ostrava, Hranice na Moravě, Frýdek-Místek.Provádíme demontáž, montáž, zednické práce. Poskytujeme bezplatný servis i po záruční době.

Montkov - ocelové zárubně

ocelové zárubně, ocelévá vrata, dveře požární – Vyrábíme ocelové zárubně. Dveře požární, interiérové a bezpečnostní. Montáže požární uzávěry, bezpečnostní dveře a mříže. Kovovýroba, kovoobrábění, sváření. Zhotovíme závity technologií Flowdrill. Nabízíme prosklené stěny, dveře, okna z profilů JANSEN.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.