+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafosklo pro kuchyně

Klíčová slova: sklo,kuchyně,skleněné dveře

Datum vloľení do katalogu: 11. ??jna 2011

Popis: Společnost JAP nabízí unikátní interiérový systém celoskleněných prvků Grafosklo s digitálním tiskem nebo textilií pro kuchyně, dveře a skleněné stěny. Vyberte si sklo s grafikou, které bude v souladu s designem vašeho domu či vaší kuchyně.

Web: www.sklo-jap.cz

Další související informace

Interierové dveře

dveře montáž interiérové zárubně vnitřní – V našem e-shopu nabízíme velký výběr interiérových dveří od posuvných přes zasouvací, dvoukřídlé, jednokřídlové až po vchodové dveře včetně odborné montáže. Dále nabízíme zárubně dveří, pouzdra pro posuvné dveře, atd.

Celoskleněné dveře Praha

Celoskleněné dveře Praha, celoskleněné dveře – Celoskleněné dveře Praha: celoskleněné dveře najdou své uplatnění všude tam kde je nutné zajistit přístup světla , celoskleněné dveře jsou nedílnou součástí moderních bytových prostorů. Dodáváme celoskleněné dveře ( posuvné, do pouzdra, barevné nebo v satinovém provedení ), celoskleněné dveře z bezpečnostního skla.

Vnitřní posuvné dveře

vnitřní posuvné dveře, vnitřní prosklené dveře – Vnitřní posuvné dveře, vnitřní prosklené dveře, vnitřní dřevěné dveře. Vnitřní posuvné dveře a zárubně značky Sapeli. Vnitřní posuvné dveře jsou rozděleny do několika modelových řad ( vnitřní prosklené dveře, vnitřní dřevěné dveře ). Dveře se liší povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a barvou. Vnitřní posuvné dveře můžou být plné nebo s výplní skla, které je možné vybírat z mnoha variant.

Načítání trvalo 1.9283 sekund.