+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

H&D kuchyně koupelny

Klíčová slova:

E-mail: dubnicki@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. b?ezna 2012

Popis: Rekonstrukce koupelen a bytových jader,výroba a montáž kuchyńkých linek,zednické,instalateřské práce,elektroinstalace,výroba nábytku na míru,Prodej a montáž interierových dveří.rekonstrukce na klíč.vestavěné skříně

Web: www.hdsmorava.cz

Další související informace

KUCHYŇSKÉ LINKY

kuchyňské linky,kuchyně na míru,kuchyňské linky, – Česká výroba kuchyní na míru - přímo od výrobce! Výroba kuchyňských linek na míru.Individuální přístup při realizaci Vaší kuchyně je pro nás samozřejmostí.Velké množství materiálů,barevných kombinací .

jm-bydleni-kuchyne,skrine

kuchyne na miru,vestavene skrine,nabytek na miru, – jm-bydleni-vestavene skrine,kuchyne na miru,vestavene spotrebice,nabytek na miru,slevy na vestavene skrine 20%,vestavene spotrebice za internetove ceny ,dodaci lhuty na vestavene skrine 6 az deset prcovnich dni.

Podlahářství Olexa

plovoucí podlahy, parkety, lišty, broušení parket, – Pokládáme a prodáváme laminátové i dřevěné plovoucí podlahy, parkety, lišty. Provádíme renovace parket, broušení parket, opravy dřevěných podlah. Na trhu jsme již od roku 1994. V každém odvětví jde technologie stále dopředu, proto i my sledujeme tyto nové technologie v oblasti podlah a snažíme se je využívat při realizaci zakázek. Veškeré materiály, se kterými pracujeme si můžete prohlédnout v naší vzorkovně. Samozřejmostí je také poradenská činnost v oblasti podlah.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.