+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IKEA - švédský nábytek

Klíčová slova: ikea, ikea nábytek, katalog ikea

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2008

Popis: Švédský výrobce levného a praktického nábytku IKEA je jednou z nejvýraznějších světových výrobců nábytku. IKEA se stala synonymem prodejen nábytkem, o čem se mohou přesvědčit zákazníci 36 zemí světa. Snad i proto není v České republice nikdo, kdo by švédský nábytek IKEA neznal. Moderní nábytek v obchodech IKEA je oblíbený pro svou jednoduchost, praktičnost a cenovou dostupnost.

Web: ikea.infolive.cz

Další související informace

Ikea

ikea – Na stránce ikeacz.info naleznete všechny důležité informace o obchodním řetězci Ikea nábytek, která nabízí kvalitní nábytek za příznivé ceny. Dozvíte se základní informace o firmě Ikea, sortiment a umístění prodejen.

Katalogy nábytku

Kika, Asko, Jysk nábytek, Sconto, Ikea, Jena – Katalogy nábytku Ikea, Asko, Jysk, Kika, Sconto, Mobelix, Jena nebo Jamall Vám nabízejí informace o jednotlivých společnostech. Vyberte si ložnici, obývací pokoj, kuchyni, dětský pokoj, koupelnu nebo nábytek či jednotlivé doplňky podle svých přání.

Lago nábytek

designový nábytek, návrh nábytku, sedačky – Lago.cz vám nabízí moderně pojatý designový nábytek. V našem showroomu vám profesionální bytový architekt vytvoří návrh nábytku přesně na míru. Můžete si vybrat italský designový nábytek do kuchyně, také skříně, sedačky, tedy vše, co má mít moderní dům či byt. Italský nábytek LAGO je dodáván včetně kompletního servisu od návrhu až po odbornou montáž.

Načítání trvalo 0.0557 sekund.