+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

IKEA - švédský nábytek

Klíčová slova: ikea, ikea nábytek, katalog ikea

E-mail: info@infolive.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. listopadu 2008

Popis: Švédský výrobce levného a praktického nábytku IKEA je jednou z nejvýraznějších světových výrobců nábytku. IKEA se stala synonymem prodejen nábytkem, o čem se mohou přesvědčit zákazníci 36 zemí světa. Snad i proto není v České republice nikdo, kdo by švédský nábytek IKEA neznal. Moderní nábytek v obchodech IKEA je oblíbený pro svou jednoduchost, praktičnost a cenovou dostupnost.

Web: ikea.infolive.cz

Další související informace

Hervis sport, katalog

hervis sport cz katalog – V nabídce společnosti Hervis sport naleznete nejnovější moderní , klasický , nadčasový a luxusní sportovní zboží. Hervis sport zahájil v čechách působnost v roce 2002 a zaměstnává přibližně 200 zaměstnanců. Sortiment Hervis sport je zaměřen primárně na masově rozšířené sporty.

Asko nábytek

asko nabytek, asko, asko katalog – V prodejnách ASKO Nábytek je zákazníkům ihned k prohlédnutí na 70 druhů ložnic a take postelí, 200 druhů sedacích souprav a na 60 různých typů obývacích stěn a jejich doplnku. Dále je v nabídce kancelářský nábytek, kuchyně a spousta různých bytovych doplňků.

Ikea

ikea – Na stránce ikeacz.info naleznete všechny důležité informace o obchodním řetězci Ikea nábytek, která nabízí kvalitní nábytek za příznivé ceny. Dozvíte se základní informace o firmě Ikea, sortiment a umístění prodejen.

Načítání trvalo 0.0596 sekund.