+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

jedalenske-stoly.sk

Klíčová slova: jídelní stůl, jídelní stoly

E-mail: jidel_stoly_arar@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2008

Popis: Nabízíme jídelní stoly různých velikostí a v různém provedení. V naší nabídce najdete jídelní stoly z dřeva, nebo jídelní stoly v kombinaci kov a sklo. Vybrat si můžete levné, luxusní či komfortní, či si nechat vyrobit stůl na míru

Web: www.jedalenske-stoly.sk

Další související informace

Nábytek ALDO

nábytek, dětský nábytek, jídelní židle – Prodáváme nábytek za nízké ceny, levný nábytek i luxusní nábytek. Nábytek do ložnic, nábytek do obývacích pokojů, široká nabídka jídelních židlí, stolů,nábytek z masívu, nejširší nabídka dětského nábytku.

Hotelový porcelán

jídelní porcelán,porcelánové hrnky,šálky porcelán, – 4-Gastro.cz: Specializovaný velkoobchodní i maloobchodní prodej kvalitního bílého jídelního porcelánu a porcelánových doplňků. Jádro nabídky tvoří značkové porcelánové nádobí - porcelánové jídelní talíře a talířky, porcelánové hrnky a šálky, mísy a podnosy. Prodej a pronájem zátěžového hotelového porcelánu pro použití v profesionálních gastronomických provozech a hotelových restauracích.

Luxusní nábytek a doplňky

nábytek, židle, osvětlení, plakát, jídelní židle – Nabízíme luxusní, moderní, designový nábytek a bytové doplňky jako dřevěné, plastové, překližkové, čalouněné jídelní židle, sedací vaky, stoly, osvětlení, samozavlažovací květináče, plakáty a najde se zde i stolička a bezdotykový odpadkový koš.

Načítání trvalo 2.4343 sekund.