+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Jika

Klíčová slova: koupelny jika, wc jika, jika cubito, jika lyra plu

E-mail: registrace@jika.biz

Datum vloľení do katalogu: 18. dubna 2012

Popis: Špičková česká keramika Jika pro každého. Výrobky Jika splňují kvalitativní a funkční požadavky všech evropských standardů. Koupelna vybavená produkty značky Jika nadchne každého.Špičková česká keramika Jika pro každého. Výrobky Jika splňují kvalitativní a funkční požadavky všech evropských standardů

Web: www.jika.biz

Další související informace

Rekonstrukce koupelny Pra

Rekonstrukce koupelny Praha, rekonstrukce koupelny – Rekonstrukce koupelny Praha: kompletní rekonstrukce koupelny a WC, rekonstrukce koupelny, nebo celého bytu. Rekonstrukce koupelny a WC, vyměření a návrh rozpočtu, dovezení materiálu na místo rekonstrukce, zajištění odvozu suti.

Rekonstrukce koupelny

rekonstrukce koupelny Praha 4, rekonstrukce – Rekonstrukce koupelny Praha 4: rekonstrukce bytu, rekonstrukce kuchyně, rekonstrukce koupelny. Kompletní rekonstrukce koupelny veškeré instalatérské práce, elektrikářské práce, topenářské práce, zednické práce, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu. Rekonstrukce bytu i rekonstrukce koupelny či kuchyně.

Koupelny morava

Koupelny morava – Bydlíte na Moravě a potřebujete novou, ale opravdu pěknou, levnou a kvalitní koupelnu. Tak to, potřebujete nás. Nabízíme Vám své kvalitní řemeslné ruce. Bydlíte na Moravě a potřebujete novou, ale opravdu pěknou, levnou a kvalitní koupelnu. Tak to, potřebujete nás. Nabízíme Vám své kvalitní řemeslné ruce.

Načítání trvalo 3.7344 sekund.