+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Keramické nože - Kyocera, Ceratio, Lifetech, Tesco

Klíčová slova: keramické nože

E-mail: pavel.kotala@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?ervna 2010

Popis: Nůž jako nástroj ke krájení, drcení, otevírání uřezávání atd. je jistě neodmyslitelnou základní součástí výbavy každé kuchyně. V mnoha kuchyních se takových nožů nachází jistě hned několik. Nože jsou doma vždy potřeba...

Web: www.keramicke-noze.biz

Další související informace

Keramické nože

Keramické nože – Plánujete nákup keramických nožů? Přečtěte si naše recenze na keramické nože. Přinášíme Vám informace o cenách a kvalitě keramických nožů. Jaké jsou hlavní výhody keramických nožů? Ostrost, pak odolnost vůči korozi a cena.

Kuchyňské linky na míru

Kuchyňské linky na míru, kuchynske linky na miru – Kuchyňské linky na míru, šatní a vestavěné skříně na míru. Kuchyňské linky z vlastní výroby, dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyňské linky dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.

ARTIKA Kuchyňské Studio

Kuchyně, vestavěné skříně, postele, matrace – Studio ARTIKA se zabývá návrhy a výrobou kuchyní, vestavěných skříní, výrobou a montáží dveří, schodů, nebo postelí z masivu. Rovněž se věnujeme zakázkové výrobě nábytku a grafickým návrhům bytových nebo komerčních prostorů.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.