+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyně a kuchyňské vybavení

Klíčová slova: v kuchyni,kuchyně,kuchyň,doplňky,doplňky v kuchyni

E-mail: modernikuchyn.cz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2013

Popis: Nevíte, co provést s vaší kuchyní, aby se vám lépe vařilo? Využijte nápadů a nabídek na našich stránkách. Pomohou vám při výběru nové kuchyňské linky, myčky nádobí či jiných kuchyňských spotřebičů a doplňků.

Web: www.v-kuchyni.cz

Další související informace

Kuchyně RUST

kuchyně, kuchyně praha, do kuchyně, kuchyňské, sto – Firma MÖBEL RUST se zabývá zakázkovou výrobou luxusních kuchyní s jedinečným designem nerezových zásuvek v nadstandardní kvalitě s velice příznivým poměrem kvalita a cena. Vlastní výroba s téměř čtyřicetiletou zkušeností vyniká nejmodernější technologií. Individuální přístup k zákazníkovi umožňuje uspokojovat i ty nejnáročnější požadavky. Projektanti pracují s velice širokým spektrem moderních materiálů, dezénů a barev, které umožňují projektovat originální design kuchyní s téměř neomezenými možnostmi detailů. Samozřejmostí jsou projekty s komplexním řešením podlah, obkladů, maleb a bytových doplňků.

Age Soft

kuchyně – Kuchyňské studio Age Interier. Zakázková výroba kuchyní. 3D grafické návrhy zdarma. Nabízíme: kuchyňská dvířka (fóliovaná, lamino, lak, masiv, dýha, prosklená), pracovní desky (přírodní kámen, umělý kámen, lamino). Sídla firmy: Roosveltova 20, Plzeň; OC Tesco Rokycanská tř. 128, Plzeň; Nádražní 114, Praha 5 – Anděl.

Kuchyně Bluefile

kuchyně – Kuchynske studio vyrabi kvalitni kuchynske linky a nabytek z veskerych myslitelnych materialu. Vlastni design a navrhy kuchyni.Kuchynske studio vyrabi kvalitni kuchynske linky a nabytek z veskerych myslitelnych materialu. Vlastni design a navrhy kuchyni.

Načítání trvalo 0.0836 sekund.