+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyne a okná

Klíčová slova: stolárstvo, kuchynské dosky, kuchyňa

E-mail: rosnicka@rosnicka.sk

Datum vloľení do katalogu: 29. prosince 2011

Popis: Venujeme sa rozličným stolárskym a stavebným prácam ako pokládka palubovky, realizácie záhradného programu, montáž bazénových dosiek, alebo výmena plastových okien. Tiež si u nás môžete objednať výrobu, montáž, alebo výmenu kuchynských liniek a dvierok, montáž PVC okien a obkladov a omnoho viac.

Web: www.rosnicka.sk

Další související informace

Aston-kuchyně.cz

kuchyně kuchyňská kuchyňský kuchyňské vybavení – Jsme internetový obchod, který nabízí vše, co je v kuchyni potřeba. Naši zákazníci si oblíbili titanové nádobí, sady nerezových hrnců, tlakové hrnce, sady příborů a kuchyňské elektrospotřebiče. Nabízíme ale mnohem více, podívejte se!

Vybavení kuchyní

dřezy, kuchyňské baterie, Systémy třídění odpadu, – Nabízíme dřezy a baterie značek Blanco, Franke, Teka, Schock, dále odsavače zn. Falmec a všechny kuchyňské spotřebiče zn. Teka, Kueppersbusch a Whirlpool jak pro výrobce kuchyní, tak i pro individuální zákazníky za zvýhodněné ceny.

Škrabka

kuchyňské nože, profesionální, škrabka, struhadlo, – E - shop na kuchyňské doplňky jako je škrabka, struhadlo, prkénko na krájení, brusný kámen, nůžky a spousty jiných pomocníků do domáctností. Kuchyňské doplňky vyrábí společnost KAI Corporation, která také vyrábí kuchyňské nože. Například na ryby, pečivo a na všechny druhy masa. Zboží je skladem a je expedováno do tří dnů.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.