+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyně Camelot

Klíčová slova: kuchyně, camelot

E-mail: rnavratilova@sykora.eu

Datum vloľení do katalogu: 14. dubna 2011

Popis: Kuchyně Camelot - kvalitní kuchyně za rozumnou cenu od Sykory. Tradiční český výrobce kuchyní je zárukou, že získáte kvalitní kuchyni s moderním vzhledem to vše za tu nejpřijatelnější cenu na trhu. Kuchyně Camelot jsou tu pro všechny, kteří si chtějí splnit sen o kvalitní a cenově dostupné kuchyni.

Web: www.camelot.eu

Další související informace

Výroba studené kuchyně

výrobky, potraviny, studená, kuchyně, chlebíčky – Studená kuchyně Kamil Bednář - výrábíme saláty, obložené bagety a rohlíky, chlebíčky, obložené mísy, salát, pomazánky, zavináče, utopence a mnoho dalšího. Na objednávku zajistíme: zákusky, nápoje, cukrovinky, svačinové balíčky do škol, na brigády.

Kuchyňské linky

Kuchyňské linky, nábytek do kuchyně, kuchyně – Kuchyňské linky, nábytek do kuchyně. Kuchyňské linky, vestavěné skříně, kancelářský i bytový nábytek na míru. Zakázková výroba a návrhy interiérů.

Neširší nabídka kuchyňského nábytku

jídelní sety, kuchyně, obývák, sedačky, dětské pok – Nabídka kuchyní nejširší na trhu. Naše nabídka sestává z kuchyní dodávaných od čtyř profesionálních výrobců, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a jsme tak schopni poskytnout k nabídce kuchyně i komplexní služby. Z naší nabídky se nejlépe prodávají tzv. typizované kuchyně, které jsou přímo konstruovány pro jednoduché zabudování do typických panelákových prostor.

Načítání trvalo 0.0886 sekund.