+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyně do paneláku

Klíčová slova: kuchyňské linky do paneláku, kuchyně do paneláku

E-mail: servisgapa@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2011

Popis: Kuchyňské linky do paneláku: vestavěné a šatní skříně, kuchyně do paneláku. Interiérové dveře, koupelnový nábytek, nábytek do paneláku. Kuchyňské spotřebiče a kuchyňské linky do paneláku, 1500 kombinací tvarů a barev, kuchyně z vlastní výroby - dvířka z masivu nebo fólie.

Web: kuchynedopanelaku.blgz.cz

Další související informace

Nábytek Praha 6

nábytek Praha 6, kuchyně Praha 6, kuchyňské linky – Nábytek Praha 6: kuchyňské linky a nábytek do kuchyně, nábytek do ložnice i obývacích pokojů. Vestavěné a šatní skříně, skříně do ložnice, nábytek do koupelny. Nábytek do kuchyně a kuchyňské linky z vlastní výroby - dvířka z masivu nebo fólie. Více než 1500 kombinací tvarů a barev. Kuchyně dodáváme včetně vestavných či volně stojících spotřebičů různých značek.

Tapety do obýváku

Tapety do obýváku – Tapety do obýváku od renomovaných českých i zahraničních výrobců. Tapety do ložnice, tapety bytu nejen pro náročného zákazníka, které zútulní interiér. Tapety, které se hodí i do restaurace. Pomůžeme z realizací interiéru, navrhneme i poradíme jaké bytové tapety jsou vhodné.

Protišmyková dlažba, obklady

Obklad, obklady, obklady a dlažby do kúpeľne – Predávame kvalitné dlažby a obklady do kúpeľní a kuchýň. Ďalej ponúkame sanitu Cersanit, vane, umývadlá, zrkadlá, sprchové vaničky. Stavebná chémia od firiem Murexin a Kerakoll. Veľkoformátové dlažby Opoczno.

Načítání trvalo 0.0916 sekund.