+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyně Krnov

Klíčová slova: kuchyně, krnov, opava, ostrava, válek, kačena

E-mail: katalogizace@e-kom.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2012

Popis: Jsme specialisté na výrobu kvalitních kuchyní, dětských pokojů, obývacích stěn, ložnic a vestavěných skříní nejen v Krnově. Jsme schopni poskytnout širokou škálu materiálů přes střední třídu až po luxusní provedení. Kvalitu našich kuchyní poznáte nejen podle použitých materiálů a elegantního designu, ale především podle systému uspořádání prvků a nápaditých detailů. Vážíme si všech, kteří vědí, co chtějí. Takoví lidé potřebují kvalitu a spolehlivost, kterou najdete u nás - Kuchyně Krnov. Partner pořadu Bydlení je hra, návrhy zdarma!

Web: www.kuchynekrnov.cz

Další související informace

Kuchyně Postl

Kuchyně – Tradiční výrobce kuchyní nabízí moderní a klasické kuchyně pro Váš útulný domov. Tradiční výrobce kuchyní nabízí moderní a klasické kuchyně pro Váš útulný domov. Tradiční výrobce kuchyní nabízí moderní a klasické kuchyně pro Váš útulný domov.

Quality Design kuchyně

kuchyne, kuchynske linky, interiery, rekonstrukce – Jsme dodavatelem špičkových, značkových kuchyní německého výrobce SACHSENKÜCHEN. Zajistíme stavební přípravu, obklady, podlahy a nakonec namontujeme vybranou kuchyň. Návrhy a realizacemi kuchyní a úpravami interiérů se zabýváme od roku 2000.

Načítání trvalo 0.0582 sekund.