+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyně Krnov

Klíčová slova: kuchyně, krnov, opava, ostrava, válek, kačena

E-mail: katalogizace@e-kom.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2012

Popis: Jsme specialisté na výrobu kvalitních kuchyní, dětských pokojů, obývacích stěn, ložnic a vestavěných skříní nejen v Krnově. Jsme schopni poskytnout širokou škálu materiálů přes střední třídu až po luxusní provedení. Kvalitu našich kuchyní poznáte nejen podle použitých materiálů a elegantního designu, ale především podle systému uspořádání prvků a nápaditých detailů. Vážíme si všech, kteří vědí, co chtějí. Takoví lidé potřebují kvalitu a spolehlivost, kterou najdete u nás - Kuchyně Krnov. Partner pořadu Bydlení je hra, návrhy zdarma!

Web: www.kuchynekrnov.cz

Další související informace

Kuchyně Komárek

kuchyně, vestavené skříně, rošty, stoly, židle. – Vyrábíme převážně interiéry kanceláří, obchodů, kuchyní na míru, vestavěných skříní a veškerou zakázkovou výrobu, včetně dveří, zábradlí a schodišť. Jsme také schopni dodat za velice příznivé ceny veškerou bílou techniku a elektrické spotřebiče jako jsou myčky, lednice, varné desky, odsavače, sporáky, mikrovlnné trouby, pračky atd. Vše dle požadavků vynesených zákazníkem s velmi krátkými dodacími lhůtami. Realizace veškerých projektů probíhá od návrhu přes měření a výrobu až po dovoz a montáž.

Kuchyně Oresi

Kuchyně, oresi, kuchyně oresi – Na českém trhu jsou kuchyně ORESI téměř notoricky známým zboží, které se vyznačuje především kvalitou a velmi dobrou cenou. Na českém trhu jsou kuchyně ORESI téměř notoricky známým zboží, které se vyznačuje především kvalitou a velmi dobrou cenou.

Nante interier s.r.o.

kuchyně,nábytku,výroba,návrhy,nante,interiér,zakáz – Moderní, klasické i rustikální kuchyně a komerční či bytové interiéry. Nante interiér a jeho zakázková výroba a návrhy interiérů, kuchyní či nábytku na míru. Navštivte náš showroom & studio v Hranicích.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.