+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyňské dřezy

Klíčová slova: Kuchyňské dřezy, Granitové, Keramické, Nerezové

E-mail: linkylinky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. ??jna 2010

Popis: Dnes již existuje nepřeberné množství tvarů kuchyňských dřezů a materiálů, z nichž jsou vyráběny. Vyplatí se tedy jejich výběru věnovat patřičnou pozornost. V dnešní moderní době jsou velice populární tzv. vestavěné spotřebiče, kde na prvním místě figuruje myčka nádobí. Dnešní myčky nádobí jsou velkým pomocníkem pro každou hospodyňku a díky vývoji techniky jsou stále dokonalejší.

Web: www.drezy-kuchynske.info

Další související informace

Kuchyňské dřezy

kuchyňské dřezy, dřezové baterie, dřezové doplňky – Internetové obchodní centrum Starbrana.cz nabízí široký sortiment kuchyňských dřezů. V nabídce naleznete kuchyňské dřezy nerezové, granitové, dřezové baterie či jiné dřezové doplňky. Dále zde naleznete vestavné spotřebiče, vybavení šaten a kuchyní, koupelnové baterie a doplňky a kuchyňské osvětlení.

Kuchyně Hanák

kuchyně hanák, hanák kuchyně, kuchyně – kuchyně hanák nabízí kuchyňské studio Hanák Veletržní na Praze 7 a nejen kuchyně, ale i Ložnice Hanák, Skříně Hanák a Obývací pokoje Hanák. Také veškeré přílsušenství pro kuchyně. Stavební práce spojené s instalací nové kuchyně

ARTIKA Kuchyňské Studio

Kuchyně, vestavěné skříně, postele, matrace – Studio ARTIKA se zabývá návrhy a výrobou kuchyní, vestavěných skříní, výrobou a montáží dveří, schodů, nebo postelí z masivu. Rovněž se věnujeme zakázkové výrobě nábytku a grafickým návrhům bytových nebo komerčních prostorů.

Načítání trvalo 0.1296 sekund.