+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Kuchyňské potřeby Tescoma

Klíčová slova: nerezové nádobí, tlakové hrnce, pánve, nože, váhy

E-mail: registrace@e-tescoma.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. srpna 2008

Popis: Na e-Tescoma nabízíme kompletní sortiment kuchyňských potřeb značky Tescoma za zajímavé ceny. Prodáváme nerezové nádobí, tlakové hrnce, pánve, nože, váhy, termosky, nůžky, příbory, kuchyňské doplňky, nádoby, nářadí, sklo, porcelán.

Web: www.e-tescoma.cz

Další související informace

Japonské nože KAI

nádobí, nože, japonské nože, příbory, jídelní příb – Pěkné nádobí je internetový obchod, který nabízí značkové nádobí a další vyýrobky pro vaření, hrnce, kastroly, pánve i pekáče, ale i nádobí a příbory pro stolování. V internetovém obchodě najdete mimo nádobí kompletní sortiment kuchyňských nožů KAI.

Olivový olej

olivový olej,extra panenský,dop, – Specialista na extra panenský olivový olej. Vše co potřebujete znát. Jak se olivový olej vyrábí a jaké jsou jeho druhy. Rady, tipy, doporučení, recepty. Kde nejlépe nakoupit. Stránky pro všechny milovníky zdravé středomořské kuchyně.

Granitové kuchyňské dřezy

granitový dřez, granitové dřezy, levné granitové – Granitové dřezy jsou vyrobeny z vysoce kvalitní směsi kamenných drtí, barviv a pojiv, na omak působí tyto dřezy jako kámen. Výhodou granitových dřezů je především skutečnost, že je není možné poškrábat.

Načítání trvalo 0.0603 sekund.