+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Laminátové podlahy

Klíčová slova: Laminátové podlahy

E-mail: laminatovepodlahy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. prosince 2011

Popis: Na stránkách nabízíme informace o laminátových podlahách. Pokud jste tedy v situaci, kdy přemýšlíte, jako podlahovou krytinu vybrat, tak my Vás provedeme od základu tím, co to laminátová podlaha je a kam se hodí.

Web: www.laminatovepodlahy.net

Další související informace

Supellex centrum, s.r.o.

podlahy dřevěné, laminátové – Supellex centrum. s.r.o. je již několik let prodejcem podlahových krytin od různých výrobců. Nabídka je dostatečně široká nejen pro obyčejného zákazníka, ale dokáže zaujmout mnohé specialisty v této oblasti svoji komplexností a specializací. Supellex nabízí laminátové, dřevěné a korkové podlahy nebo PVC. Podlaháře jistě zaujme nabídka stavební chemie, možnost zakoupit značkové profi nářadí od firmy Janser, Romus nebo osvědčené SX nářadí, či záruční a pozáruční servis značkových brusek Lägler a Bona.

INTERIERY SCHUBERT s.r.o.

Pokládka podlahy Praha, Kuchyně na míru – Mezi služby, které naše firma INTERIERY SCHUBERT, s.r.o. v regionu Praha a střední Čechy nabízí, patří pokládka podlahy – pokládáme veškeré podlahové krytiny. Dále nabízíme kuchyně na míru, koupelny na míru, sedací soupravy na míru, rovněž bytové doplňky. Nabízíme komplexní služby – od zpracování návrhu až po realizaci. Děláme i malířské, zednické, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, topenářské, podlahářské a elektro práce.

Podlahové krytiny online

Laminátové podlahy, plovoucí podlahy, vinylové – Internetový prodej podlahových krytin. Můžete si u nás vybrat vinylovou, laminátovou či dřevěnou podlahu. Naleznete u nás i kompletní příslušenství k podlahám - podlahářskou chemii, soklové či přechodové lišty, péči o podlahy, podložky.

Načítání trvalo 0.0655 sekund.