+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Lis na pet lahve

Klíčová slova: Prodáváme lis na PET lahve. Usnadněte si život! St

E-mail: sasa@chrudim.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Prodáváme lis na PET lahve. Usnadněte si život! Stačí jednoduchý pohyb rukou a PET láhev trvale zmenší svůj objem 5-6 krát! PET lahve jsou pak mnohem lépe skladovatelné. Lis na PET lahve obslouží děti i starší osoby.

Web: www.lisnapetlahve.cz

Další související informace

Výdělek na Internetu

Pojdte si přivydělat na internetu – Tato stránka se zabývá výdělkem na internetu . Najdete zde návody na klikačky. Registrace návody tipy triky, Spoustu klikaček k registrování . :-). Najdete zde i firmy zdarma a soutěží . Pojd si i ty přivydělat

Dětská hřiště, zahradní d

Na zakázku vyrábíme a prodáváme dětská hřiště – Na zakázku vyrábíme a prodáváme dětská hřiště, zahradní domky, altány, pergoly, zahradní nábytek, srubové domky, nářaďové domky, sauny a doplňky do zahrady (rumpály, mostky, květináče, boudy pro psy). Dále realizujeme dětská hřiště - výrobu a montáž.

Držáky na LCD televize

držáky na LCD TV, televizní stolky, držák na TV – Držáky na LCD televizory, plazmové televizory, monitory, projektory, reproduktory. Držáky fixní, sklopné, otočné s výsuvným ramenem i bez ramene. Držáky na DVD do auta. Stropní držáky. Televizní stolky.

Načítání trvalo 0.0586 sekund.